💎معرفی بروکر کوتکس 💎 آموزش ثبت نام بروکر کوتکس💎

0

همه چیز درمورد بروکر کوتکس | بروکر کوتکس چیست؟

 

این بروکر یکی از بروکرهای بسیار جوان و نوپا در عرصه معاملات باینری آپشن محسوب می شود ، این بروکر حدودا 3 سال پیش یعنی در سال 2019 (یا همان 1398 شمسی ) تاسیس شد .

 

بروکر کوتکس-بروکر باینری کوتکس-بروکر باینری آپشن کوتکس

 

این بروکر جذاب ، مانند دیگر بروکرهای باینری آپشن ، پلتفرم اختصاصی خود را دارد که یک تفاوت مهم با پلتفرم های باینری آپشن موجود در بروکرهای دیگر دارد ، که آن هم سرعت بالای اجرای دستورات معامله گران است.

بروکر باینری کوتکس ، رگوله سن وینسنت و گرانادین را اخذ کرده است و همچنین توانست رگوله مرکز تنظیم روابط بین المللی بازار یا همان IFMRRC  را نیز گرفته است.

این بروکر می تواند جایگزین مناسبی برای پاکت آپشن یا آلپاری نیز باشد چرا که نه تنها به معامله گران ایرانی خدمات ارائه می دهد بلکه پشتیبانی فارسی زبان و حتی سایت فارسی نیز دارد.

 

نام بروکر کوتکس💎Quotex
سایت اصلی ورود به سایت بروکر کوتکس
پشتیبانی فارسی پشتیبانی واتساپ        پشتیبانی تلگرام
انواع حساب ها حساب ریل Real ➕ حساب دمو Demo
حداقل واریزی 10$
رگولاتور IFMRRC ➕ FSASVG
پلتفرم های معاملاتی اپلیکیشن کوتکس ➕ پلتفرم وب
واریز و برداشت پرفکت مانی ➕ تتر و رمزارز های دیگر

 

ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در کوتکس-کوتکس ایران

 

 

انواع حساب های بروکر باینری کوتکس

 

در این بروکر پرسرعت و معتبر ، خبری از انواع حساب های رنگارنگ نیست ، در عوض یک پلتفرم ساده با سرعت بسیار بالا و مناسب ارائه شده است.

درواقع این بروکر فقط حساب ریل Real یا همان حساب واقعی و یک حساب دمو را به معامله گران خود ارائه کرده است .

البته این بدان معنا نیست که پلتفرم ارائه شده این بروکر ناکارآمد می باشد بلکه باید بگوییم که در پلتفرم اختصاصی این بروکر 4 نوع نمودار و بیش از 20 ابزار برای ترسیم برروی نمودار وهمچنین تعداد زیادی اندیکاتور و اسیلاتور برای تعیین جهت بازار و پیش بینی روند بازار فارکس برای معامله گران ارائه شده است.

 

 

ویژگی های حساب معاملاتی بروکر Quotex

 

در حساب معاملاتی بروکر کیوتکس ، تنها یک نوع معامله باینری آپشن ارائه شده است که همان ساده ترین نوع معاملات باینری آپشن محسوب می شود ، البته نام این نوع معامله در بروکر کوتکس ، دیجیتال آپشن Digital Option می باشد که نباید آن را با معاملات دیجیتال آپشن بروکر آی کیو آپشن ، اشتباه گرفت.

 

حساب معاملاتی کوتکس-بروکر باینری آپشن کوتکس

 

 

درواقع در معاملات باینری آپشن این بروکر ، ورژن کلاسیک این نوع معاملات ارائه می شود که همه معامله گران باینری آپشن با آن آشنایی کاملی دارند و علاوه بر این امکان انجام معامله تنها با یک کلیک نیز وجود دارد.

درحساب واقعی این بروکر معامله گران می توانند در تایم فریم های 1دقیقه ای تا 4 ساعته معامله باینری آپشن انجام دهند ، لازم به ذکر است که حتی امکان تنظیم ثانیه های بسته شدن قرارداد معامله نیز در این بروکر وجود دارد.

معامله گران برای شروع معاملات باینری آپشن در این بروکر ، فقط می بایست مبلغ 10 دلار از طریق روش های واریزی که در این بروکر وجود دارد ، به حساب واقعی خود واریز کنند و سپس معاملات خود را شروع کنند.

درصد سود معاملات باینری آپشن یا همان بازده معاملات باینری آپشن در این بروکر در بیشترین حالت آن 90درصد است و در کمترین حالت آن 20 درصد ارائه شده است و معامله گران می توانند هم به دو صورت سرمایه خود را درگیر معامله باینری آپشن کنند:

 • درصدی
 • مقداری

در روش درصدی ، معامله گر تعیین میکند که چند درصد از سرمایه درگیر یک معامله به خصوص باینری آپشن شود و در روش مقداری ، معامله گر مقدار دقیق سرمایه ای که میخواهد در یک معامله باینری آپشن درگیر شود را تعیین می کند.

 

ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در کوتکس-کوتکس ایران

 

 

طریقه واریز و برداشت از کوتکس | حداقل واریزی کوتکس چقدر است؟

 

خوشبختانه همانطور که اشاره شد ، در این بروکر روش های زیادی برای واریز و برداشت وجود دارد که معامله گران ایرانی می توانند از طریق تعدادی از این روش ها به راحتی اقدام به واریز و برداشت کنند.

 

واریز و برداشت از کوتکس-برداشت از کوتکس-باینری آپشن کوتکس

 

معامله گران ایرانی می توانند از طریق روش های زیر اقدام به واریز یا برداشت از حساب معاملاتی خود در بروکر کوتکس کنند:

 • پرفکت مانی
 • تتر USDT
 • دلار بایننس یا BUSD
 • بسیاری از رمزارز های دیگر مانند : اتریوم ، بیت کوین و …

 

حداقل واریزی در این بروکر مبلغ 10 دلار است و برای برداشت از حساب نیز ، در اکثر روش های موجود ، 10 دلار می باشد و فقط برای برداشت از طریق ارزهای دیجیتال حداقل مقدارآن 50 دلار می باشد و همچنین در بروکر کوتکس به ازای واریز یا برداشت هیچ کارمزدی از معامله گران دریافت نمی شود.

لازم به ذکر است که همه معامله گرانی که در این بروکر ثبت نام کرده اند می توانند با در هر بار واریز خود بین 20 تا 35 درصد بونوس  نیز دریافت کنند.

همچنین شایان توجه است که پروسه برداشت از حساب در این بروکر به طور متوسط بین 1تا5 روز کاری به طول می انجامد که دلیل اصلی آن تعداد زیاد درخواست های برداشت می باشد که درمورد بروکرهای باینری آپشن یک امر کاملا طبیعی است.

باید به خاطر داشته باشید که این بروکر ممکن است برای رقم های بالای 1000دلار ، از معامله گران مدارک اثبات آدرس محل سکونت درخواست کند.

 

در صورتی که هنگام واریز و برداشت در بروکر کوتکس دچار مشکل شدید می توانید از طریق پشتیبانی اقدام کنید

پشتیبانی تلگرام بروکر-پشتیبانی فارسی الیمپ ترید-پشتیبانی الیمپ ترید

پشتیبانی تلگرام بروکر-پشتیبانی فارسی کوتکس-پشتیبانی کوتکس

پشتیبانی واتساپ بروکر-پشتیبانی فارسی الیمپ ترید-پشتیبانی الیمپ ترید

پشتیبانی واتساپ بروکر-پشتیبانی فارسی کوتکس-پشتیبانی کوتکس

 

 

اعتبار بروکر کوتکس | آیا بروکر کوتکس معتبر است؟

 

بروکر باینری آپشن کوتکس ، در سال 2019 یعنی سال 1398 خورشیدی تاسیس شد و با وجود کادر بسیار با تجربه در زمینه های مختلف برنامه نویسی و بازارهای مالی ، خیلی سریع توانست خود را در دل معامله گران زیادی در کشورهای مختلفی جا دهد.

 

اعتبار بروکر کوتکس-کوتکس معتبر است-باینری آپشن کوتکس

 

البته باید اضافه کنیم که این بروکر باینری آپشن ، در بین معامله گران ایرانی زیاد شناخته شده نیست و با توجه به اینکه امکان فعالیت معامله گران ایرانی در بسیاری از بروکرها وجود ندارد ، در نتیجه وظیفه خود می دانیم که با معرفی بروکرهایی که به ایرانیان خدمات معاملاتی ارائه می دهند بپردازیم.

این بروکر رگوله نیست و همانطور که می دانید به طور کلی اخذ رگوله برای بروکرهای باینری آپشن ، مسیر دشواری است که امید داریم در سال های آینده این مسائل حل شود البته تا به امروز هیچ گزارش منفی رسمی و یا غیر رسمی از این بروکر وجود ندارد .

 

ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در کوتکس-کوتکس ایران

 

 

بررسی مزایا و معایب کوتکس

 

بروکر باینری آپشن کوتکس در واقع یک بروکر نوپا در میان باقی بروکرهای باینری آپشن محسوب می شود که البته این چیز عجیبی نیست ، چرا که به طور کلی معاملات باینری آپشن قدمت زیادی ندارند و بروکرهایی که این نوع معاملات را ارائه می دهند معمولا قدمت زیادی ندارند.

 

مزایا و معایب کوتکس-ویژگی های کوتکس-باینری آپشن کوتکس

 

البته نداشتن رگوله در این بروکر می تواند به عنوان نکته منفی محسوب شود ولی باید به یاد داشته باشیم که همه بروکرهایی که رگوله های معتبر دارند ، هیچ گونه خدماتی به معامله گران ایرانی ارائه نمی دهند ، بنابراین نباید این موضوع را به عنوان نکته منفی در نظر گرفت.

نکته دیگر در این بروکر عدم وجود کارمزد در واریز و برداشت است و با توجه به حداقل مقدار واریزی این بروکر که 10 دلار می باشد ، نکته بسیار مثبتی محسوب می شود چرا که باعث می شود معامله گرانی که سرمایه زیادی ندارند نیز بتوانند از این بروکر استفاده کنند.

 

به طور کلی معایب بروکر کوتکس به شرح زیر می باشد:

 • عدم وجود پشتیبانی به صورت چت آنلاین
 • عدم وجود مسابقات باینری آپشن
 • عدم تنوع در معاملات باینری آپشن
 • نداشتن رگوله
 • عدم وجود کپی تریدینگ

 

همچنین مزایا بروکر کوتکس را به شرح زیر بررسی کرد:

 • داشتن سایت فارسی
 • ثبت نام بسیار ساده و سریع
 • احراز هویت بسیار آسان
 • پشتیبانی از معامله گران ایرانی
 • وجود روش های متنوع در واریز و برداشت
 • حداقل واریزی 10 دلاری
 • سیگنال رایگان باینری آپشن

 

 

نحوه ثبت نام در بروکر کوتکس | آموزش احراز هویت در کوتکس

 

خوشبختانه چه مراحل ثبت نام و چه احرار هویت در این بروکر بسیار آسان و روان بود و زمان بسیار کوتاهی را از معامله گران می گیرد.

برای انجام ثبت نام در بروکر باینری آپشن کوتکس ابتدا می بایست به وبسایت رسمی این بروکر بروید ، که از طریق لینک زیر میسر است:

ورود به سایت بروکر کوتکس

1- سپس برای شروع مراحل ثبت نام ، می بایست از طریق منوی بالای وبسایت ، گزینه ” ثبت نام ” را انتخاب کنید.

 

ثبت نام بروکر کوتکس - ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در بروکر کوتکس

 

2- درصفحه نمایش داده شده در قسمت اول ، ایمیل خود را وارد کنید و دربخش بعدی یک رمز عبور برای حساب معاملاتی خود انتخاب کنید.

تیک مربوط به توافقنامه را بزنید و نهایتا بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

 

ثبت نام بروکر کوتکس - ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در بروکر کوتکس

 

3- در این مرحله حساب معاملاتی شما ساخته شده و یک ایمیل تایید به آدرس ایمیل تان ارسال شده است که می بایست بعد از باز کردن محتوای پیام ایمیل بر روی گزینه “Confirm the Email” کلیک کنید.

 

ثبت نام بروکر کوتکس - ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در بروکر کوتکس

 

اگر مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید ، ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است.

 

در صورتی که در مرحله از انجام ثبت نام خود در بروکر کوتکس دچار مشکلی شده اید ، بهتر است هرچه سریع تر از طریق پشتیبانی مشکل را برطرف کنید.

پشتیبانی تلگرام بروکر-پشتیبانی فارسی الیمپ ترید-پشتیبانی الیمپ ترید

پشتیبانی تلگرام بروکر-پشتیبانی فارسی کوتکس-پشتیبانی کوتکس

پشتیبانی واتساپ بروکر-پشتیبانی فارسی الیمپ ترید-پشتیبانی الیمپ ترید

پشتیبانی واتساپ بروکر-پشتیبانی فارسی کوتکس-پشتیبانی کوتکس

 

 

نحوه احراز هویت در کوتکس | آموزش وریفای کوتکس

 

برای انجام احراز هویت کوتکس ، ابتدا می بایست وارد حساب کاربری یا همان کابین شخصی کوتکس شوید.

1- سپس از منوی کناری در سمت چپ کابین شخصی بر روی آیکون مشخصات کلیک کنید.

 

ثبت نام بروکر کوتکس - ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در بروکر کوتکس

 

2- در این قسمت ابتدا می بایست در بخش “اطلاعات هویت” به ترتیب ؛ نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد به میلادی ، کشور محل سکونت و آدرس محل سکونت تان را وارد کنید و در نهایت بر روی گزینه ” اطلاعات هویت خود را تغییر دهید ” کلیک کنید.

 

ثبت نام بروکر کوتکس - ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در بروکر کوتکس

 

3- بعد از انجام مرحله قبلی ، امکان بارگذاری مدارک هویتی برای شما فراهم می شود و می بایست در بخش ” تایید اسناد” بر روی گزینه “بارگذاری اسناد” کلیک کنید.
سپس در پنجره ای که برایتان باز می شود بر روی گزینه ” در حال آپلود فایل ها ” کلیک کنید و مدرک شناسایی مورد نظرتان را بارگذاری کنید.

 

ثبت نام بروکر کوتکس - ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در بروکر کوتکس

 

دقت داشته باشید که برای انجام این مرحله ، می بایست عکس یکی از مدارک زیر را بارگذاری کنید :

 • پاسپورت یا همان گذرنامه
 • کارت ملی هوشمند
 • گواهینامه

همچنین لازم به ذکر است که برای ارسال کارت ملی یا گواهینامه ، حتما باید از دو طرف کارت مذکور عکس گرفته و ارسال کنید.

در نهایت بر روی گزینه ” برای گرفتن تایید ارسال نمایید ” کلیک کنید.

 

ثبت نام بروکر کوتکس - ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در بروکر کوتکس

 

در صورتی که مراحل فوق را به درستی انجام داده باشید ، حساب معاملاتی شما با موفقیت احراز هویت شده است و پس از تایید کارشناسان کارگزاری کوتکس می توانید بدون هیچ مشکلی معاملات باینری آپشن خود را شروع کرده و به راحتی واریز یا برداشت داشته باشید.

 

درصورتی که در مرحله از انجام احراز هویت بروکر کوتکس دچار مشکل شدید هرچه سریع تر مراتب را به پشتیبانی این بروکر گزارش دهید.

پشتیبانی تلگرام بروکر-پشتیبانی فارسی الیمپ ترید-پشتیبانی الیمپ ترید

پشتیبانی تلگرام بروکر-پشتیبانی فارسی کوتکس-پشتیبانی کوتکس

پشتیبانی واتساپ بروکر-پشتیبانی فارسی الیمپ ترید-پشتیبانی الیمپ ترید

پشتیبانی واتساپ بروکر-پشتیبانی فارسی کوتکس-پشتیبانی کوتکس

 

 

افتتاح حساب دمو کوتکس | نحوه ساخت حساب دمو کوتکس

 

همانطور که می دانید ، معاملات باینری آپشن به دلیل سود زیاد در زمان کم ، یکی از جذاب ترین روش های معاملاتی در دنیاست ویادگیری و کسب سود از آن برای همه امکان پذیر است .

ولی بروکر باینری آپشن کوتکس برای جلب رضایت و امکان کسب سود برای  همه افرادی که علاقه به این نوع معاملات دارند ، خواه تریدر تازه کار ، خواه معامله گر حرفه ای و خواه شخصی که هیچ تجربه ای از انجام معاملات ندارد ، حساب دمو خود را حتی بدون ثبت نام در اختیار همگان گذاشته است .

برای استفاده از تمامی قابلیت های پلتفرم باینری آپشن بروکر پر قدرت کوتکس ، فقط کافیست بعد از مراجعه به سایت اصلی کوتکس ، بر روی گزینه “بازکردن حساب آزمایشی ” کلیک کنید و سپس می توانید از حساب دمو این بورکر استفاده کنید.

 

ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در کوتکس-کوتکس ایران

 

 

بونوس 35 درصدی کوتکس | نحوه دریافت بونوس خوش آمدگویی کوتکس

 

بونوس 35 درصدی به صورت پیش فرض برای همه معامله گرانی که برای که از این بروکر باینری آپشن برای انجام معاملات باینری اپشن خود استفاده می کنند ، فعال است و می توانند از آن استفاده کنند.

 

بونوس باینری آپشن-بونوس کوتکس-باینری آپشن کوتکس-بروکر کوتکس

 

مقدار این بونوس وابسته به مبلغ واریزی متفاوت است و به شرح زیر می باشد:

حداقل  مقدار واریزی بونوس دریافتی
50 دلار 20%
100 دلار 25%
150 دلار 30%
300 دلار 35%

 

مهم  : مبلغ این بونوس به هیچ وجه قابل برداشت نیست و فقط سود حاصل از آن به هر مقدار قابل برداشت می باشد .

 

همه معامله گرانی که برای اولین بار در این بروکر ثبت نام کرده اند می توانند از بونوس خوش آمدگوی کوتکس نیز بهره مند شوند.

مقدار این بونوس 30 درصد می باشد و فقط برای اولین واریز ، به حساب معامله  گران اضافه می شود و شایان ذکر است که مبلغ این بونوس قابل برداشت نیست ولی هر مقدار سودی که از طریق این بونوس کسب شود ، قابل برداشت می باشد.

 

 

سیگنال رایگان باینری آپشن در کوتکس

 

یکی دیگر از ویژگی های خوب این بروکر کمتر شناختته شده ، ارائه سیگنال های معاملاتی برای بیش از 5 نماد معاملاتی است .

 

سیگنال باینری آپشن-سیگنال باینری آپشنن کوتکس-سیگنال کوتکس

 

این سیگنال های معاملاتی از طریق تحلیل های ربات تحلیلگر بروکر کوتکس در بخش ” سیگنال های تجاری” در کابین شخصی حساب معاملاتی قرار گرفته است .

سیگنال های معاملاتی کوتکس هر 10 دقیقه یکبار ارائه می شوند و بین 5 دقیقه تا 4 ساعت اعتبار دارند ،

به این ترتیب این بروکر در طول یک شبانه روز بیش از 300 سیگنال معاملاتی رایگان باینری آپشن در اختیار معامله گران می گذارد که می تواند کمک شایانی را به کسب سود به معامله گران داشته باشد.

البته همانطور که گفته شد این سیگنال های معاملاتی از طریق ربات تحلیل گر این بروکر ارائه می شوند و بهتر است که به عنوان یک راهنما برای انجام معاملات باینری آپشن استفاده شوند ، هرچند که همه معامله گران می توانند توان و دقت سیگنال های ارائه شده را از طریق حساب دمو این بروکر ، تست کنند.

 

 

نماد های معاملاتی کوتکس | معاملات ارز دیجیتال در بروکر کوتکس

 

در این بروکر بیش از 50 نماد معاملاتی برای انجام معاملات باینری آپشن ارائه شده است که تقریبا نیمی از آنها به صورت OTC می باشد و این امکان را به معامله گران می دهد که حتی در روزهای تعطیل بازار نیز بتوانند از طریق معاملات باینری آپشن ، کسب سود کنند.

نمادهای معاملاتی ارائه شده در این بروکر به شرح زیر می باشد :

 • 32 نماد از بازار فارکس
 • 4 نماد کریپتوکرنسی Cryptocurrency : بیتکونی ، اتریوم ، لایت کوین ، ریپل
 • 21 نماد معاملاتی از سهام ها و شاخص ها مهم بازارهای جهانی : شاخص داوجونز ، شاخص اس اند پی 500 و ..

البته شایان ذکر است که امکان تغییر نماد های ارائه شده در طول فعالیت این بروکر وجود دارد ، همانطور که در حال حاضر نماد های ارزدیجیتال این بروکر از لیست نمادهای قابل معامله حذف شده است.

 

 

پشتیبانی کوتکس | نحوه برقراری ارتباط با پشتیبانی کوتکس

 

در بروکر کوتکس پشتیبانی به صورت چت آنلاین وجود ندارد ولی این بروکر با داشتن رابط کاربری مناسب و کابین شخصی بسیار ساده و کاربردی شرایطی را ایجاد کرده که معمولا معامله گران به هیچ وجه دچار سردرگمی نمی شوند.

 

پشتیبانی کوتکس-پشتیبانی بروکر کوتکس

 

البته با وجود FAQ یا همان سوالات متداول در این بروکرعملا کلیه موارد مهم و سوالات اساسی معامله گران ، پاسخ داده شده است.
همچنین روش های دیگری هم برای ارتباط با پشتیبانی این بروکر وجود دارد که به شرح زیر است:

 • تماس تلفنی
 • ایمیل
 • ایجاد تیکت پشتیبانی
 • تلگرام
 • واتساپ

 

پشتیبانی تلگرام بروکر-پشتیبانی فارسی الیمپ ترید-پشتیبانی الیمپ ترید

پشتیبانی تلگرام بروکر-پشتیبانی فارسی کوتکس-پشتیبانی کوتکس

پشتیبانی واتساپ بروکر-پشتیبانی فارسی الیمپ ترید-پشتیبانی الیمپ ترید

پشتیبانی واتساپ بروکر-پشتیبانی فارسی کوتکس-پشتیبانی کوتکس

 

 

پلتفرم معاملاتی کوتکس | دانلود اپلیکیشن کوتکس

 

این بروکر در پلتفرم اختصاصی خود امکان معاملات را به همه معامله گران می دهد که یکی از بارز ترین ویژگی آن سرعت قابل قبول آن است.

معامله گران می توانند برای انجام معاملات خود هم از طریق پلتفرم تحت وب بروکر کوتکس و هم از طریق اپلیکیشن اختصاصی این بروکر اقدام به انجام معاملات باینری آپشن در بروکر کنند و شایان ذکر است که این بروکر پلتفرمی برای سیستم عامل های کامپیوتر ارائه نکرده است.

برای دانلود مستقیم پلتفرم کوتکس ، برای دستگاه های مختلف می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

 

 

 

بررسی اندیکاتورهای کوتکس | بهترین اندیکاتور در کوتکس      

 

در این بروکر اندیکاتور ها و اسیلاتورهای زیادی ارائه شده است تا معامله گران بتوانند با قدرت و دقت بیشتری به معاملات خود به پردازند و هرچه بیشتر کسب سود کنند.

 

اندیکاتور باینری آپشن-اندیکاتور های کوتکس-باینری آپشن کوتکس

 

شاید جذاب ترین ویژگی این اندیکاتور ها علاوه بر کارایی آن ، امکان شخصی سازی و امکان رنگ آمیزی آنهاست که باعث می شود معامله گران بتوانند از اندیکاتور های مختلفی به راحتی در پلتفرم این بروکر استفاده کنند.

 

برخی اندیکاتورهای ارائه شده در این بروکر به صورت زیر می باشد:

 • زیگ زاگ Zig Zag
 • پارابولیک SAR
 • سوپر ترند Super Trend
 • فراکتال Fracral
 • ایچیموکو Ichimoku
 • دونچیان Donchian Channel
 • تمساح alligator
 • بولینگر Bollinger bands

 

برخی از اسیلاتورهای ارائه شده در این بروکر به صورت زیر می باشد:

 • آر اس آی RSI
 • نرخ تغییر Roc
 • چرخه ترند Schaff یا STC
 • اسیلاتور تصادفی Stochastic
 • ورتکس Vortex
 • ویلیام William %R
 • دمارکر DeMarker
 • مکدی MACD
 • ای دی اکس ADX
 • سی سی آی CCI
 • اوسوم Awesome

 

همچنین معامله گران می توانند از سیگنال های رایگان باینری آپشن این بروکر نیز استفاده کنند و با ادغام اندیکاتورهای مور نظرشان با سیگنال های معاملاتی ارائه شده این بروکر، با دقت بیشتری کسب سود کنند.

 

ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در کوتکس-کوتکس ایران

 

 

انواع معاملات باینری آپشن در کوتکس

 

در این بروکر فقط یک نوع معامله باینری آپشن ارائه شده است که همان معامله مرسوم در باینری آپشن است یعنی پیش بینی یک نماد معاملاتی در ثانیه و دقایق یا ساعات آینده در جهت بالا یا پایین.

البته اسم معاملات باینری آپشن در کوتکس ، دیجیتال آپشن نام گذاری شده است که نباید آن را با دیجیتال آپشن در بروکر آی کیو آپشن اشتباه گرفت .

حداقل زمان قراردادهای باینری آپشن در بروکر کوتکس 1 دقیقه است

و حداکثر مقدار آن 4 ساعت است ولی معامله گران می توانند بین تا تایم فریم 4 ساعت ، مدت قرارداد معامله باینری آپشن خود را به صورت دستی تنظیم کنند.

در این بروکر معاملات OTC نیز ارائه شده است و معامله گران می توانند در تعدادی از نماد های معاملاتی ، حتی در روزهای تعطیلی بازارهای بین المللی یعنی روزهای شنبه و یکشنبه نیز از طریق معامله باینری آپشن کسب درآمد کنند.

نمادهایی که در بروکر کوتکس Quotex به صورت OTC نیز ارائه شده است به شرح زیر است.

 

نمادهای معاملاتی فارکس شامل :

 • USD/INR
 • CHF/JPY
 • NZD/CAD
 • NZD/CHF
 • NZD/JPY
 • CAD/JPY

 

نمادهای معاملاتی کالاها شامل :

 • طلا
 • نقره
 • نفت برند
 • نفت کرود

 

نماد های معاملاتی شاخص ها و سهام های بین المللی  شامل:

 • امریکن اکسپرس
 • بوئینگ آمریکا
 • جانسون اند جانسون
 • مک دونالد
 • فایزر
 • مایکروسافت
 • فیس بوک

 

ثبت نام در کوتکس-ثبت نام در کوتکس-کوتکس ایران

 

 

جمع بندی و بررسی کلی بروکر کوتکس | نظر نویسنده

 

به طور کلی باید بگوییم که با توجه به اینکه بسیاری از بروکرهای باینری آپشن به معامله گران ایرانی خدماتی ارائه نمی دهند اینکه این بروکر به معامله گران و علاقه مندان به بازارهای مالی در ایران خدمات ارائه می دهد یک اتفاق بسیار مثبت می باشد.

از طرفی این بروکر با فارسی سازی وبسایت و با ارائه روش های واریز و برداشت وجه که برای ایرانیان مقدور است ، کمک بزرگی به معامله گران ایرانی کرده است.

البته نداشتن رگوله و یا پشتیبانی انلاین جز نکات منفی این بروکر محسوب می شود ولی با توجه به اینکه هیچ گزارش منفی مبنی برجلوگیری از برداشت وجه از حساب معاملاتی ، نه برای معامله گران ایرانی و نه معامله گران دیگر در سراسر جهان وجود ندارد.

در واقع عملکرد این بروکر تا به امروز ، مثبت و قابل قبول می باشد ، هرچند که درمقایسه با بروکرهای باینری آپشن دیگر که به معامله گران ایرانی خدمات ارائه می دهند مانند پاکت آپشن یا آلپاری ، از تنوع و امکانات کمتری برخوردار است.

در مجموع می توان گفت این بروکر شاید بروکر کمتر شناخته شده ای باشد ولی برای معامله گران ایرانی که علاقه مند به معاملات باینری آپشن می باشند یک گزینه خوب برای انتخاب و یا شروع معاملات باینری آپشن می باشد.

 

سوالات متداول

آیا بروکر کوتکس 🇮🇷 پشتیبانی فارسی زبان 🇮🇷 دارد؟

بله – این ☎️بروکر پشتیبانی فارسی☎️ نیز دارد و معامله گران می توانند از روش های زیر با پشتیبانی این بروکر ارتباط برقرار کنند:

پشتیبانی بروکر کوتکس در واتساپ

پشتیبانی بروکر کوتکس در تلگرام

 

وبسایت اصلی 💎بروکر باینری آپشن کوتکس💎 چیست؟

معامله گران و علاقه مندان به 💰معاملات باینری آپشن💰 می توانند از طریق آدرس زیر به وبسایت رسمی کوتکس مراجعه کنند :

ورود به سایت بروکر کوتکس

 

 

آیا 🇮🇷بروکر کوتکس به ایرانیان خدمات🇮🇷 ارائه می کند؟

بله – خوشبختانه این بروکر به معامله گران ایرانی🇮🇷 خدمات ارائه می دهد و همه معامله گران ایرانی می توانند به راحتی ثبت نام و احراز هویت کنند و سپس به کسب سود💰 با معاملات باینری آپشن در این بروکر به پردازند.

 

💰حداقل واریزی💰 در بروکر کوتکس چقدر است؟

10دلار- حداقل واریزی بروکر کوتکس💰 می باشد و معامله گران هیچ کارمزدی در این بروکر پرداخت نمی کنند.

 

چه روش های 💰واریز و برداشتی در بروکر کوتکس💰 ارائه شده است؟

در این بروکر روش های زیادی برای واریز و برداشت💰 ارائه شده است که از میان آن ها روش هایی که برای معامله گران ایرانی مقدور می باشد ، عبارتند از:

 • پرفکت مانی
 • تتر USDT
 • دلار بایننس یا BUSD
 • بسیاری از رمزارز های دیگر مانند : اتریوم ، بیت کوین و …

 

 

آیا🪙بروکر کوتکس بونوس🪙 دارد؟

بله – این 💰بروکر 30 درصد بونوس خوش آمدگویی💰 به همه معامله گرانی که برای اولین بار از این بروکر استفاده می کنند در نظر گرفته است.

 

آیا بروکر کوتکس 📉سیگنال رایگان باینری آپشن📈 می دهد؟

بله – این بروکربرای همه معامله گران در بخش ” سیگنال های تجاری” واقع در کابین شخصی حساب معاملاتی ، 📉هر 10 دقیقه چندین سیگنال معاملاتی📉 ارائه می دهد.

 

در بروکر باینری آپشن کوتکس چند نوع معامله باینری آپشن💰 وجود دارد؟

در این بروکر فقط یک نوع 💰معامله باینری آپشن💰 ارائه شده است که در این بروکر با نام دیجیتال آپشن شناخته می شود و نباید آن را با معاملات دیجیتال آپشن بروکر آی کیو آپشن اشتباه گرفت.

 

آیا ⚖️بروکر باینری آپشن کوتکس معتبر⚖️ است؟

بله – این بروکر حتی ⚖️با نداشتن رگوله نیز معتبر است⚖️ چرا که تا به امروز هیچ گزارش منفی رسمی یا غیر رسمی ثبت نشده است .

 

درج نظر