🟩معرفی آی سی ام بروکرز فارسی | پشتیبانی فارسی ICM 🟩

0

🟩بروکر ای سی ام فارسی زبان | ICM Brokers Farsi

یکی از بدیهی ترین حقوق یک مشترک ایرانی بروکر، دریافت خدمات به زبان فارسی است. از این رو ICM Brokers فارسی زبان، پیشتر در دسترس کاربران قرار داشت و ترجمه مناسبی از وبسایت این بروکر را ارائه کرده بود.

از آنجایی که آی سی ام بروکرز، برنامه ویژه ای برای توسعه خدمات خود در منطقه جغرافیایی ایران دارد، به تازگی خدمات ویژه ای را برای کاربران فارسی زبان (ایرانی و افغان) فراهم کرده است که در این مقاله قصد داریم که به آنها بپردازیم.

در جدول زیر خلاصه ای از اطلاعات مربوط به این بروکر ارائه شده است:

 

🟢نام بروکر آی سی ام بروکرز | ICM Brokers
🟢لینک ثبت نام افتتاح حساب در آی سی ام بروکرز
🟢زبان های پشتیبانی انگلیسی – فارسی – عربی – روسی
🟢وبسایت فارسی زبان در دست اقدام
🟢پشتیبانی فارسی دارد
🟢روشهای دریافت پشتیبانی فارسی پیام رسان های تلگرام و واتساپ | ارسال ایمیل

 

🟩آیا سایت ای سی ام بروکرز فارسی در دسترس است؟

متاسفانه خیر، پیش از این اما ترجمه فارسی ICM در دسترس کاربران بود اما پس از مدتی از دسترس خارج شد. در حال حاضر در صورتی که قصد ورود به دامنه فارسی زبان این سایت را داشته باشید با خطای زیر مواجه خواهید شد.

 

سایت آی سی ام بروکرز فارسی | وبسایت فارسی ICM

 

اگرچه با پیگیری های صورت گرفته توسط تیم بهترین بروکر فارکس، این بروکر اعلام کرده است که ارائه ترجمه فارسی این وبسایت در دست اقدام است و به زودی شاهد رو نمایی آن خواهید بود.

دامنه سایت ICM Brokers فارسی چیست؟

گزینه انتخاب زبان از صفحه اصلی این بروکر برداشته شده است و در حال حاضر، تنها می توانید از وبسایت انگلیسی این بروکر استفاده کنید. اما سابق بر این که ICM Brokers Farsi در دسترس بود و امکان انتخاب گزینه زبان سایت وجود داشت، سایت فارسی این بروکر از دامنه اینترنتی زیر در دسترس بود.

 

https://icmbrokers.com/fa

 

🟩دسترسی به بروکر ای سی ام فارسی چه اهمیتی دارد؟

معامله گران عموما دانش زبان انگلیسی مناسبی دارند و مشکلی در استفاده از خدمات انگلیسی زبان ندارند. اما در صورتی که آرامش در حین انجام معاملات را به عنوان یک اصل پایه در نظر بگیریم، ارائه نشدن خدمات یک بروکر به زبان مادری می تواند آرامش یک معامله گر را در زمان تصمیم های حساب مالی به هم بزند.

استفاده از قابلیت های یک وبسایت به زبان فارسی اگرچه خدمات کم اهمیتی به نظر می رسد اما تاثیر بسزایی بر تمرکز و اعتماد به نفس معامله گران خواهد داشت.

از سویی دیگر، خدمات مالی و تراکنش های بانکی، اقدامات حساسی هستند که یک اشتباه در آنها می تواند بسیار گران تمام شود. از این رو بسیاری از تریدرهای ایرانی که تسلط مناسبی نیز به زبان انگلیسی دارند ترجیح می دهند که این امور را در یک محیط فارسی زبان انجام دهند.

 

دسترسی به یک خدمات پشتیبانی فارسی زبان که سرعت و کارایی مناسبی نیز داشته باشد، تاثیر بسزایی بر آرامش یک معامله گر در هنگام ترید خواهد داشت. مساله اینجاست که با توجه به فشار بالایی که گاها به معامله گران وارد می شود، بهتر است که تمامی استرس های فرعی دیگر حذف شوند و یکی از آنها، مشکلات پشتیبانی است.

در یک جمع بندی می توان مزایای دسترسی به خدمات فارسی زبان را اینگونه بیان کرد:

 1. دقت بالاتر در انجام تراکنش های مالی
 2. استرس کمتر در استفاده از قابلیت های بروکر
 3. فشار کمتر در زمان نیاز به خدمات پشتیبانی

 

🟩خدمات پشتیبانی ICM Brokers فارسی

خوشبختانه خدمات فارسی زبان پشتیبانی این بروکر راه اندازی شده است و امروزه می توانید از طریق ارسال ایمیل و گفتگوی آنلاین در تلگرام و واتساپ با کارشناسان فارسی زبان صحبت کنید.

آدرس ایمیل و لینک دسترسی به این این خدمات در پیام رسان های اینترنتی در زیر ارائه شده است:

 

🟩خدمات نمایندگان رسمی آی سی ام بروکرز

IB ها یا نمایندگان رسمی این بروکر، همواره در تلاش بوده اند تا خلاء های موجود در خدمات رسانی را پوشش دهند و شرایط مناسب تری را برای کاربران این بروکر فراهم آوردند. لیست خدمات نماینده رسمی این بروکر (بهترین بروکر فارکس) به شرح زیر است:

 1. انجام کلیه امور مربوط به ثبت نام و احراز هویت
 2. انجام شارژ و برداشت ریالی
 3. ارائه پشتیبانی فارسی زبان و پیگیری درخواست کاربران
 4. ارائه مشاوره و استراتژی های معاملاتی سودده

 

خدمت اول: ثبت نام و احراز هویت

شرایط ثبت نام در این بروکر کمی متفاوت است و از این رو، بهترین بروکر فارکس کلیه امور مربوط به ثبت نام شما را انجام خواهد داد. در طول این فرآیند، کارشناسان فارسی زبان ما در کنار شما خواهند بود و تا آخرین مرحله شما را راهنمایی خواهند کرد.

 

خدمت دوم: واریز و برداشت ریالی

در حال حاضر با اضافه شدن درگاه رسمی تاپ چنج به کابین شخصی این بروکر، واریز و برداشت ریالی ساده تر شده است. اما کماکان می توانید این تراکنش ها را با کمک ما در کمتر از یک ساعت و با کمترین کارمزد انجام دهید.

با توجه به اینکه کابین شخصی این بروکر از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند، این خدمت می تواند برای کاربران راهگشا باشد.

 

خدمت سوم: پشتیبانی شبانه روزی و پیگیری درخواست ها

پس از آنکه فرآیند ثبت نام شما در این بروکر تکمیل شد، شما در باشگاه مشتریان بهترین بروکر فارکس قرار خواهید گرفت. یکی از مزایای این باشگاه، دسترسی به پشتیبانی 24 ساعته فارسی زبان ماست که پیگیر درخواست های شما از ICM Brokers فارسی خواهد بود.

 

خدمت چهارم: مشاوره های تخصصی و ارائه سیگنال و استراتژی

حضور در باشگاه مشتریان مزایای دیگری نیز دارد که شامل مشاوره های تخصصی و ارائه استراتژی های معاملاتی برای نمادهای پرطرفدار این بروکر نظیر طلا،نفت و شاخص داوجونز خواهد بود. پس در اولین فرصت با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

🟩جمع بندی | نظر کارشناس بهترین بروکر فارکس

یکی از معدود ایراداتی که به این بروکر وارد است، در دسترس نبودن ای سی ام بروکرز فارسی در وبسایت است. اگرچه با توجه به مکاتباتی که با این بروکر صورت گرفت است، مسجل شده است که این مساله در دست اقدام است و به زودی شاهد سایت فارسی ICM خواهیم بود.

عدم دسترسی به نسخه فارسی زبان وبسایت ممکن است که مشکلاتی را برای کاربران ایرانی بوجود بیاورد. مشکلاتی از قبیل مشکل در واریز و برداشت و یا دسترسی به قوانین حساب ها و معاملات آتی و …

البته این مساله به طرق گوناگونی توسط بهترین بروکر فارکس (نماینده رسمی ICM Brokers فارسی) مرتفع شده است:

 1.  ترجمه کاملی از قوانین سایت آماده شده است که در اختیار کاربران قرار می گیرد.
 2. پشتیبانی فارسی زبان ما خلاء موجود را به خوبی پر کرده است و به صورت شبانه روزی پیگیر درخواست های شما خواهد بود.
 3. فرآیند ثبت نام و احراز هویت توسط کارشناسان ما انجام می پذیرد.
 4. خدمات واریز و برداشت ریالی به این بروکر توسط شرکت ما در کمتر از 1 ساعت انجام پذیر است.
 5. راهنمای کاملی از قابلیت های کابین شخصی این بروکر آماده شده است.
 6. راهنمای کامل واریز و برداشت در این بروکر با تاپ چنج نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است.

 

با این اوصاف، ارائه نشدن بروکر ای سی ام فارسی را نمی توان چندان مشکل بزرگی دانست و به جای آن می توان بر مزایای کم نظیر این بروکر در معاملات طلا، نفت و شاخص های بورس متمرکز بود.

 

 

سوالات متداول

آیا وبسایت بروکر ای سی ام فارسی ارائه شده است؟

خیر، متاسفانه فعلا امکان دسترسی به 🌐 سایت فارسی ICM فراهم نیست اما با توجه به پیگیری های ما، این قابلیت به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

آیا پشتیبانی فارسی ICM در دسترس است؟

بله، خدمات 🇮🇷 پشتیبانی فارسی زبان ICM Brokers از طریق ارسال ایمیل و گفتگوی آنلاین در تلگرام و واتساپ در اختیار کاربران قرار گرفته است.

برای ثبت نام و بهره مندی از این خدمات می توانید از لینک ثبت نام در آی سی ام بروکرز 📝 استفاده کنید.

آیا App فارسی ICM Brokers برای دانلود ارائه شده است؟

اپلیکیشن آی سی ام بروکرز 🌐 مدتی است که برای سیستم های عامل اندروید و IOS 🧑🏻‍💻 ارائه شده است اما متاسفانه در حال حاضر نسخه فارسی زبان 🇮🇷 آن در دست نیست.

درج نظر