آدرس سایت اصلی امارکتس چیست؟ – سایت amarkets

0

🟠سایت اصلی بروکر آمارکتس چیست و نحوه دسترسی برای ایرانیان

 

در هنگام مرور اینترنت، باید به وجود وبسایت‌های تقلبی با نام‌هایی شبیه نام “بروکر امارکتس” که تلاش می‌کنند از سرمایه‌گذاران در این بازار سو استفاده کنند، دقت کرد. اما با ورود به وبسایت اصلی آمارکتس، می‌توانیم از وقوع این نوع کلاهبرداری ها جلوگیری کنیم و اطلاعات کاربران را در اختیار کلاهبرداران اینترنتی قرار ندهیم.

 

 

سایت امارکتس - سایت اصلی امارکتس - سایت اصلی یروکر لایت فارکس

 

در این مطلب، تلاش کرده ایم تا علاوه بر ارائه لینک به وبسایت اصلی بروکر Amarkets، روش‌های تشخیص بین وبسایت‌های تقلبی و اصلی برای این بروکر را آموزش دهیم. از این رو، در جدول زیر، آدرس وبسایت اصلی بروکر به صورت مستقیم قرار داده شده است تا شما عزیزان بتوانید به آن مراجعه کرده، ثبت نام کنید و حساب خود را افتتاح کنید.

 

🟣جدول مشخصات بروکر آمارکتس

 

 

نام بروکر آمارکتس💎Amarkets
حداقل واریزی 100💲
پشتیبانی فارسی پشتیبانی واتساپ آمارکتس
روش دوم پشتیبانی فارسی پشتیبانی تلگرام آمارکتس
آدرس سایت ورود به سایت امارکتس
انواع حساب ها استاندارد standard ➕ فیکس fixed ➕ ای سی ان ECN
حداکثر لوریج 1:3000
رگولاتور Fincom ➕ FSASVG
پلتفرم های معاملاتی متاتریدر4و5 ➕ اپلیکیشن آمارکتس Amarkets app
واریز و برداشت ریالی مستقیم ➕ تاپ چنج ➕ وب مانی ➕ پرفکت مانی
امکان اسکالپ
حساب اسلامی
امکان کپی ترید

 

ثبت نام در آمارکتس-ثبت نام در بروکر امارکتس-اموزش ثبت نام در امارکتس-ثبت نام امارکتس-نحوه ثبت نام در امارکتس-نحوه ثبت نام در بروکر امارکتس

 

🟢کارگزاری امارکتس – لینک سایت رسمی

 

کاربران می‌توانند با استفاده از لینک وبسایت بروکر آمارکتس، به صفحه اصلی این کارگزاری دسترسی پیدا کرده و امور مربوط به ثبت نام و افتتاح حساب در امارکتس را انجام دهند. همچنین، سایت بروکر دارای امکانات و ویژگی‌های دیگری است که کاربران می‌توانند از آنها بهره‌برداری کنند و در معاملات خود استفاده کنند.

بعد از ورود به وبسایت Amarkets، مشابه تصویر زیر، قسمت‌های متعددی وجود دارند که در منوی بالای صفحه اصلی قرار گرفته‌اند.

 

سایت امارکتس - سایت اصلی امارکتس - سایت اصلی یروکر لایت فارکس

 

همانطور که می دانید وبسایت Amarkets قبلاً دامنه‌های دیگری را نیز استفاده می‌کرده است. اما در حال حاضر، لینکی که در بالا قرار داده شده، لینک رسمی این بروکر برای کشور ایران است. علاوه بر این، کاربران به راحتی می‌توانند زبان سایت را به فارسی تغییر داده و از امکانات وبسایت آمارکتس به زبان فارسی بهره‌برداری کنند.

 

🟡چگونه سایت تقلبی و سایت رسمی امارکتس را از هم تشخیص دهد

 

جهت تشخیص بین سایت تقلبی و سایت اصلی بروکر آمارکتس، روش‌ها و نشانه‌هایی وجود دارد که بین سایت های تقلبی و سایت رسمی امارکتس می توان مشاهده کرد.

در این قسمت، سه روش تشخیصی برای این منظور ذکر شده است:

یکی از روش‌های تشخیص، بررسی نام دامنه و آدرس وب سایت است. سایت‌های تقلبی در بسیاری از موارد از دامنه‌هایی استفاده می‌کنند که شبیه به دامنه‌های سایت‌های معتبر باشند. بنابراین، برای دستیابی به سایت اصلی بروکر Amarkets، به آدرس دقیق وب سایت این شرکت مراجعه کنید و توجه کنید که نام دامنه با این آدرس متناسب باشد. در صورتی که نام دامنه با آدرس وب سایت مطابقت نداشته باشد، احتمالاً سایت مورد نظر یک سایت تقلبی است.

همیشه برای ورود به سایت بروکر آمارکتس ، بعد از ورود به آمارکتس ، آدرس دامنه وب سایت را چک کنید ، هرگونه تفاوت در دامنه سایت آمارکتس می تواند نشانه تقلبی بودن سایت باشد.

آدرس سایت اصلی آمارکتس

روش دیگر تشخیصی، بررسی طراحی وب سایت است. سایت‌های تقلبی معمولاً طراحی اسپم و غیرحرفه‌ای دارند. اگر طراحی وب سایت به نظر شما بی‌کیفیت، نامنظم و شامل چندین تبلیغ و کلیک‌های مزاحم است، احتمالاً نشانه ای از تقلبی بودن سایت است.

همچنین، محتوای وب سایت نیز می‌تواند نشانه‌ای اتقلبی بودن آن باشد چراکه سایت‌های تقلبی معمولاً محتوای کمی دارند و تلاش می‌کنند تا اطلاعات کمی را در چند کلمه ارائه دهند. از طرفی، سایت‌های رسمی معمولاً محتوای بیشتری را برای کاربران خود در اختیار قرار می‌دهند.

با استفاده از این روش‌ها و نشانه ها می‌توانید سایت‌های تقلبی و اصلی بروکر آمارکتس را از یکدیگر تشخیص دهید.

 

 

ثبت نام در آمارکتس-ثبت نام در بروکر امارکتس-اموزش ثبت نام در امارکتس-ثبت نام امارکتس-نحوه ثبت نام در امارکتس-نحوه ثبت نام در بروکر امارکتس

 

 

سوالات متداول

🖥️فرق سایت تقلبی با سایت اصلی امارکتس چیست؟🖥️

شما از 3 طریق می توانید💰سایت اصلی بروکر امارکتس 💰را تشخیص دهید:

  • دامنه سایت
  • محتوای سایت
  • طراحی وبسایت امارکتس

البته شما می توانید برای اینکه دچار مشکلی نشوید از لینک زیر برای ورود به 💎سایت اصلی امارکتس 💎استفاده کنید:

ورود به سایت امارکتس

 

چگونه می توانیم با پشتیبانی سایت اصلی بروکر آمارکتس ارتباط برقرار کنیم؟

برای برقراری با پشتیبانی بروکر معتبر آمارکتس ، می توانید از طریق نمایندگی رسمی آمارکتس در ایران استفاده کنید و از طریق واتساپ یا تلگرام به زبان فارسی مشاوره بگیرید:

پشتیبانی واتساپ آمارکتس

پشتیبانی تلگرام آمارکتس

درج نظر