ارزیابی کلاهبرداری آمارکتس – آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟

0

🔴کلاهبرداری بروکر آمارکتس ثابت شد؟ | بررسی اعتبار بروکر آمارکتس

 

معمولاً، مسأله کلاهبرداری توسط بروکرهای فارکس همواره یکی از موضوعاتی بوده که بین معامله‌گران بازارهای آنلاین مانند فارکس و رمزارزها بحث و جدل‌های فراوانی را به همراه داشته است.

با توجه به اینکه بروکر آمارکتس یکی از بروکرهایی است که به ایرانیان خدمات مالی ارائه می دهد ، اهمیت بررسی امنیت و اعتبار این بروکر نیز بسیار بالاست.

 

اعتبار بروکر آمارکتس - آیا بروکر آمارکتس معتبر است - کلاهبرداری بروکر آمارکتس

 

 

در این مقاله، قصد داریم به بررسی اعتبار بروکر آمارکتس بپردازیم و با استناد به تحلیل‌ها و نظرات کاربران این بروکر در طول سال‌های فعالیت آن (از سال 2007)، بررسی کنیم که آیا آمارکتس در گذشته به کلاهبرداری اقدام کرده است یا خیر، و صحت یا رد این شایعه را بررسی نماییم.

 

🟣جدول مشخصات بروکر آمارکتس

 

نام بروکر آمارکتس💎Amarkets
حداقل واریزی 100💲
پشتیبانی فارسی پشتیبانی واتساپ آمارکتس
روش دوم پشتیبانی فارسی پشتیبانی تلگرام آمارکتس
آدرس سایت لینک ثبت نام آمارکتس
انواع حساب ها استاندارد standard ➕ فیکس fixed ➕ ای سی ان ECN
حداکثر لوریج 1:3000
رگولاتور Fincom ➕ FSASVG
پلتفرم های معاملاتی متاتریدر4و5 ➕ اپلیکیشن آمارکتس Amarkets app
واریز و برداشت ریالی مستقیم ➕ تاپ چنج ➕ وب مانی ➕ پرفکت مانی
امکان اسکالپ
حساب اسلامی
امکان کپی ترید

 

ثبت نام در آمارکتس-ثبت نام در بروکر امارکتس-اموزش ثبت نام در امارکتس-ثبت نام امارکتس-نحوه ثبت نام در امارکتس-نحوه ثبت نام در بروکر امارکتس

 

بروکر آمارکتس، به عنوان یکی از بزرگترین و معروف ترین بروکرهای آنلاین در بین بروکرهای فارکس است، امکان سرمایه‌گذاری و انجام معامهل در بازارهای مختلفی از جمله بازارهای ارز، سهام، انرژی، کالا و غیره را به سرمایه‌گذاران می‌دهد.

این بروکر از طریق پلتفرم‌های متاتریدر 4 و 5 خدمات خود را ارائه می‌دهد و در بین معامله گران و تریدرهای حرفه ای فارکس ، دارای شهرت و شناخت خوبی است.

اگرچه در طول سال‌های گذشته، هیچ تجربه‌ی منفی از پرداختی‌های آمارکتس توسط تریدرها و معامله‌گران ایرانی گزارش نشده است و بروکر آمارکتس نیز در FSA سنت وینسنت با شماره‌ی 22567 IBC 2015 ثبت رسمی شده است، اما همواره توصیه می‌شود قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، به تحقیقات و تحلیل دقیق و جستجوی منابع معتبر متمرکز شوید.

 

بروکر آمارکتس رگوله FSA سنت وینست با شماره IBC 2015 22567 می باشد و در کشورهای زیادی فعالیت می کند.

 

بروکر آمارکتس همچنین امکان سرمایه‌گذاری در قالب حساب کپی ترید آمارکتس را نیز برای معامله‌گران فراهم کرده است. این بروکر دارای مجوز‌های مورد نیاز و تحت نظارت سازمان‌های معتبری است که باعث شده است که بتواند مجوز و مجوز‌های لازم برای ارائه خدمات خود به سرمای گذاران در بسیاری از کشورها را دریافت کند.

 

🔵بررسی امنیت بروکر آمارکتس

 

با توجه به تاریخچه و اعتبار آمارکتس، همچنین نظرات سرمایه‌گذاران و کاربران مختلف، این بروکر را می‌توان یکی از برترین بروکرهای فارکس جهان تلقی کرد.

با این حال، در انتخاب بروکر مناسب، نیازهای شخصی، سبک ارائه خدمات، سابقه و اعتبار بروکر، شرایط معاملاتی و حتی واریز و پرداخت ها و سایر عوامل باید به‌طور جدی مورد توجه قرار گیرند.

 

اعتبار بروکر آمارکتس - آیا بروکر آمارکتس معتبر است - کلاهبرداری بروکر آمارکتس

 

تصمیم‌گیری درباره استفاده از یک بروکر باید بر اساس این ملاحظات و فاکتورها انجام شود:

سابقه فعالیت : بهتر است بیش تر از 10 سال باشد ، بروکر آمارکتس 16 سال سابقه فعالیت دارد.

خدمات پشتیبانی : پشتیبانی یک بروکر می بایست همیشه با صبوری و به طور مسولانه ای پاسخگو باشد ، در بروکر آمارکتس شاهد یکی از بهترین خدمات پشتیبانی می باشیم که حتی به زبان فارسی ارائه شده است.

رگولاتوری : طبیعتا وجود یک رگوله معتبر ، می تواند بر قانونی بود فعالیت های بروکر های فارکس تاثیر بگذارد ، که همانطور که اشاره کردیم آمارکتس دارای رگوله FSA سن وینسنت می باشد.

نظرات کاربران : هیچ ماست فروشی ، نمی گوید که ماست من ترش است و همینطور همیشه بروکرهای فارکس ویژگی های مثبت خود را در ویترین خود بیشتر نمایش می دهند ، اما نظرات کاربران اهمیت بیشتری دارد چرا که تجربه کاربری و انجام معامله با آن بروکر را داشته اند.

درمورد بروکر آمارکتس ، تا به الان هیچ گزارش منفی و یا مربوط به کلاهبرداری وجود نداشته و یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان است.

 

ثبت نام در آمارکتس-ثبت نام در بروکر امارکتس-اموزش ثبت نام در امارکتس-ثبت نام امارکتس-نحوه ثبت نام در امارکتس-نحوه ثبت نام در بروکر امارکتس

 

🟠جمع بندی و نظر نویسنده

 

در پایان باید ذکر کنیم که انتخاب بروکر فارکس به عهده کاربر است و به همین دلیل، تلاش شده است تا در مقالاتی جداگانه، بروکرهای فارکس و سایر کارگزاری ها مانند بروکرهای باینری آپشن بررسی شوند تا معامله گران با مطالعه اطلاعات صحیح و به‌روز، بتوانند بهترین پلتفرم ها و حساب های معاملاتی را در بروکرهای قابل اعتماد فارکس برای معاملات خود انتخاب کنند.

در ادامه، برای علاقمندان به ثبت‌نام در بروکر آمارکتس، توصیه می‌شود قبل از افتتاح حساب در آمارکتس ، حتما از طریق نمایندگی رسمی بروکر آمارکتس در ایران ارتباط برقرار کرده و تمامی سوالات خود را از آن ها بپرسید و درصورت کسب اطمینان و اعتماد ، ثبت نام در این بروکر معتبر را اغاز کنید.

 

پشتیبانی واتساپ آمارکتس-پشتیبانی آمارکتس-ارتباط با پشتیبانی آمارکتس

 

 

پشتیبانی تلگرام آمارکتس-پشتیبانی تلگرام-ارتباط با پشتیبانی تلگرام

 

سوالات متداول

⚖️آیا بروکر آمارکتس معتبر است ؟⚖️

بله – این بروکر با داشتن سابقه طولانی در ارائه خدمات مالی به معامله گران در سراسر جهان ، یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانی ها ، محسوب می شود.

شما برای📝 ثبت نام در بروکر امارکتس📝 می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید:

لینک ثبت نام آمارکتس

📞ایا می توانم قبل از افتتاح حساب در آمارکتس با پشتیبانی این بروکر گفت و گو کنم؟📞

بله – همانطور که می دانید این بروکر با داشتن نماینده رسمی آمارکتس در ایران ، یکی از بهترین پشتیبانی های آنلاین فارسی را در بین بروکرهای فارکس را داراست.

شما می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام به راحتی با کارشناسان نمایندگی رسمی آمارکتس در ایران ارتباط برقرار کنید:

پشتیبانی واتساپ آمارکتس

پشتیبانی تلگرام آمارکتس

درج نظر