همه چیز درباره حساب سنتی آمارکتس 🔵 بررسی حساب های معاملاتی آمارکتس

0

🟢حساب سنتی آمارکتس چه ویژگی های دارد؟ – مشخصات حساب سنتی آمارکتس

 

حساب سنتی آمارکتس، یکی از حساب‌های معاملاتی و تجاری موجود در بروکر آمارکتس است که از محبوبیت بالایی در بین ایرانیان برخوردار می باشد.

این نوع حساب برای معامله‌گران با سرمایه کم یا برای تازه‌کارانی که می‌خواهند با حداقل ریسک در معاملات واقعی آغاز کنند، ارائه می‌شود.

 

حساب سنتی آمارکتس- حساب سنت آمارکتس - حساب ثابت آمارکتس

 

در حساب سنتی آمارکتس، معاملات بر اساس واحد پایه سنت Cent صورت می‌گیرد. در عمل، به جای اینکه تریدرها مبالغ بزرگی را برای خرید یا فروش واریز کنند، با استفاده از واحد پایه سنت، معامله را انجام می‌دهند. این نوع حساب به معامله‌گران این امکان را می‌دهد که با سرمایه کمتری معامله نمایند و درآمدزایی خود را در این بازار آغاز کنند.

البته در بروکر آمارکتس حساب مجزایی به نام حساب سنت وجود ندارد و معامله گران می بایست با افتتاح یک حساب در یکی از حساب‌های امارکتس، در زمان انتخاب حجم معاملات، معاملاتی با یک واحد 0.01 لات انجام دهند.

در بروکر آمارکتس، کاربران می‌توانند از امکانات حساب‌ فیکس و یا حساب ECN آمارکتس و حتی استاندارد این بروکر استفاده کنند و همزمان به صورت سنتی در این بروکر معاملاتشان را انجام دهند

بنابراین یکی از مزایای بزرگ بروکر آمارکتس، قابلیت افتتاح یک حساب سنتی درون حسابهای دیگر آمارکتس است. با این کار، به علاوه کاهش ریسک معاملات، از تمامی امکانات ارائه شده توسط این حساب‌های تجاری نیز بهره‌مند خواهید شد.

 

نام بروکر آمارکتس💎Amarkets
حداقل واریزی 100💲
پشتیبانی فارسی پشتیبانی واتساپ آمارکتس
روش دوم پشتیبانی فارسی پشتیبانی تلگرام آمارکتس
آدرس سایت ورود به سایت امارکتس
انواع حساب ها استاندارد standard ➕ فیکس fixed ➕ ای سی ان ECN
حداکثر لوریج 1:3000
رگولاتور Fincom ➕ FSASVG
پلتفرم های معاملاتی متاتریدر4و5 ➕ اپلیکیشن آمارکتس Amarkets app
واریز و برداشت ریالی مستقیم ➕ تاپ چنج ➕ وب مانی ➕ پرفکت مانی
امکان اسکالپ
حساب اسلامی
امکان کپی ترید

 

ثبت نام در آمارکتس-ثبت نام در بروکر امارکتس-اموزش ثبت نام در امارکتس-ثبت نام امارکتس-نحوه ثبت نام در امارکتس-نحوه ثبت نام در بروکر امارکتس

 

 

🟣مزایای حساب سنتی امارکتس – مشخصات کامل حساب سنتی در آمارکتس Amarkets

 

همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم ، شناخت کامل یک حساب معاملاتی قبل از استفاده از آن بسیار اهمیت دارد و با توجه به اینکه بسیاری از معامله گران ایرانی از این حساب تجاری آمارکتس برای معاملاتشان استفاده می کنند .

به طور کلی مهم ترین ویژگی های این حساب معاملاتی به شرح زیر است:

🔹 هزینه های معاملاتی پایین (اسپرد ، کمیسیون)در مقایسه با بروکر های دیگر 🔹 استفاده از تمام نماد های معاملاتی
🔹 حداقل نگه داشتن ریسک معاملات 🔹 استفاده از ابزارهای تحلیل رایگان در آمارکتس
🔹 انجام معاملات با حجم 0.01 لات 🔹 استفاده از ربات معامله گر در معاملات
همه چیز در مورد بروکر آمارکتس ورود به سایت امارکتس
پشتیبانی واتساپ آمارکتس بروکر آلپاری- پشتیانی فارسی بروکر الپاری - حساب دمو بروکر الپاری پشتیبانی تلگرام آمارکتس بروکر آلپاری - بررسی اعتبار بروکر آلپاری - پشتیبانی فارسی بروکر آلپاری

 

ثبت نام در آمارکتس-ثبت نام در بروکر امارکتس-اموزش ثبت نام در امارکتس-ثبت نام امارکتس-نحوه ثبت نام در امارکتس-نحوه ثبت نام در بروکر امارکتس

 

بطور کلی، این حقیقت وجود دارد که حجم معاملات در حساب‌های سنتی و نانو در سایر بروکرهای فارکس کمی بیشتر است. با این حال، در حساب‌های معاملاتی، امکان استفاده از ابزارهای مالی متنوع و اعمال هر استراتژی معاملاتی، به همراه دسترسی به نرم‌افزارهای حرفه‌ای، می‌تواند این محدودیت را برطرف کند.

علاوه بر این، در این حساب‌ها که به طور عمومی با حساب‌های نانو و میکرو در سایر بروکرها شناخته می‌شوند، اسپرد و کمیسیون نسبت به سایر حساب‌های تجاری بیشتر است.

یکی از مزایای دیگر این حساب‌ها، قابلیت استفاده از ربات‌های تریدر در معاملات است که با حجم و ریسک کم، می‌توان از آنها در معاملات بهره‌برداری کرد.

 

🟠مقایسه حساب سنتتی با حساب ECN آمارکتس

 

باید بگوییم که  حساب سنتی در بروکر آمارکتس نسبت به حساب ECN آمارکتس بسیار متفاوت عمل می‌کند. در حساب سنتی، معاملات کاربران با سایر معامله گران به اشتراک گذاشته نمی‌شود و تمام تراکنش‌ها به صورت داخلی پردازش می‌شوند. این به معامله گران این امکان را می‌دهد که با حجم کمتری از معاملات و با سرعت بیشتری معاملات خود را انجام دهند.

اما در حساب ECN آمارکتس، با استفاده از تکنولوژی مورد استفاده در این حساب، سفارشات و دستورات به صورت مستقیم و بدون واسطه‌ای به بازار ارسال می‌شوند. بدین ترتیب، هیچ تداخلی در قیمت سفارش‌ها وجود ندارد و خرید و فروش‌ها با قیمت‌های پویا و متغیر موجود در بازارهای جهانی انجام می‌شود.

مزیت اصلی بدون واسطه بودن در این معاملات، افزایش شفافیت در معاملات و کاهش امکان دخالت بروکرها در قیمت‌ها است. مزیت دیگر آن نیز ارتفاع نقدینگی است که منجر به انجام سریع معاملات می‌شود.

بنابراین، با افتتاح حساب در یکی از انواع حساب‌های آمارکتس، از جمله حساب استاندارد (Standard)، حساب فیکس (Fixed) و حساب ECN، کاربران می‌توانند همه مزایای حساب‌های نانو و سایر حساب‌ها را به طور همزمان داشته باشند.

 

پشتیبانی واتساپ آمارکتس-پشتیبانی آمارکتس-ارتباط با پشتیبانی آمارکتس

 

پشتیبانی تلگرام آمارکتس-پشتیبانی تلگرام-ارتباط با پشتیبانی تلگرام

 

 

ثبت نام در آمارکتس-ثبت نام در بروکر امارکتس-اموزش ثبت نام در امارکتس-ثبت نام امارکتس-نحوه ثبت نام در امارکتس-نحوه ثبت نام در بروکر امارکتس

 

 

 

سوالات متداول

ایا آمارکتس حساب سنتی دارد؟

خیر – اما معامله گران با ثبت نام در بروکر آمارکتس می توانند با حجم معاملاتی 0.01 لات در هر یک از حساب های معاملاتی می توانند هم از ویژگی های آن حساب معالاتی و هم از ویژگی های حساب سنتی آمارکتس استفاده کنند.

ورود به سایت امارکتس

چگونه می توانیم با پشتیبانی آمارکتس ارتباط برقرار کنیم؟

برای ارتباط با پشتیبانی بروکر آمارکتس می توانید از نمایندگی رسمی آمارکتس در ایران بهره ببرید که به زبان فارسی و به صورت 24 ساعته پاسخگو شما خواهند بود.

پشتیبانی واتساپ آمارکتس

پشتیبانی تلگرام آمارکتس

درج نظر