آیا آلپاری کلاهبرداری است؟ 🔍 ماجرای کلاهبرداری بروکر آلپاری🔍

0

🟩آیا بروکر آلپاری معتبر است؟ | بررسی امکان کلاهبرداری بروکر آلپاری

 

برای پاسخ به سوال «آیا بروکر آلپاری کلاهبردار است یا خیر؟!» ، ابتدا لازم است با بررسی تخصصی بروکر آلپاری و نگاه موشکافانه ، همه جوانب آن را بررسی کرد. خوشبختانه کارشناسان ما این کار را برای شما انجام داده اند و در ادامه این مطلب، همه مواردی که در فضای مجازی درباره بروکر آلپاری نوشته شده و همه نظرات منفی معتبر را بررسی خواهیم کرد.

اما قبل از شروع این بررسی باید به شما بگوییم که در حال حاضر بروکر آلپاری، یکی از بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان بوده و سال هاست که در حال خدمت رسانی به معامله گران ایرانی می باشد.

 

رگوله آلپاری-آیا آلپاری رگوله است-رگوله بروکر آلپاری-کلاهبرداری آلپاری-بروکر آلپاری کلاهبرداری

 

این بروکر با توجه به سابقه بیش از 2 دهه خود در بازارهای مالی و ارائه خدمات معاملاتی متنوع ، یکی از شناخته شده ترین بروکرهای فارکس در بین ایرانیان است و اصلا عجیب نیست که حرف و حدیث های زیادی پشت سر این بروکر موفق به راه افتاده باشد.

 

🟩نام بروکر آلپاری | Alpari
🟩لینک ثبت نام سریع افتتاح حساب Aplari
🟩پشتیبانی فارسی td
🟩پشتیبانی فارسی td
🟩آدرس سایت td
🟩حداکثر لوریج 1:3000
🟩رگولاتور Fincom | FSASVG
🟩پلتفرم های معاملاتی متاتریدر4و5 | اپلیکیشن آلپاری موبایل | اپلیکیشن آلپاری اینوست | پلتفرم فیکس کانترکت
🟩واریز و برداشت پرفکت مانی ، تاپ چنج ، رمز ارز

 

 

ثبت نام آلپاری-ثبت نام آلپاری آموزش-آموزش ثبت نام آلپاری فارکس-ثبت نام در آلپاری فارکس-نحوه ثبت نام آلپاری-ثبت نام سایت آلپاری-ثبت نام صرافی آلپاری

 

🟩ادعای سایت ایران هشدار درباره بروکر آلپاری

همانطور که ممکن است در سایت ایران هشدار مشاهده کرده باشید، این وبسایت ادعاهای عجیبی را درمورد وبسایت بروکر آلپاری مطرح کرده است که آنقدر دور از واقعیت می باشد که ممکن است معامله گران حرفه ای فارکس را به خنده بیاندازد.

 

در سایت ایران هشدار نوشته شده که در سایت آلپاری، کاربران مجبورند اکانت هایی با ارزش مشخص را خریداری کنند!

 

متاسفانه ادعای سایت ایران هشدار، ذهن را به سمت شرکت های هرمی یا پانزی (Ponzi) خواهد برد. ادعای مطرح شده به گونه ای است که ماهیت بروکر بودن آلپاری را زیر سوال برده است و آن را تبدیل به یک شرکت سرمایه پذیر هرمی یا پانزی کرده است.

در نظر داشته باشید که با معروف شدن یک بروکر، بازار شایعات نیز همواره داغ خواهد بود. بهتر است تا اخبار را از منابع معتبر دنبال کنید و درگیر حواشی نباشید.

 

🟩ادعای کاربران درباره کلاهبرداری بروکر آلپاری

طبیعی است که کاربران تازه کار در بروکر آلپاری، تسلط کامل به ابزارهای و قابلیت ها ندارند و ممکن است برخی مشکلاتی که خود به وجود می آورند را به حساب کلاهبرداری بروکر آلپاری بگذارند. در زیر به دو مورد از این مشکلات اشاره کرده ایم که به کرات در شبکه های اجتماعی به آن ها اشاره شده است:

 

1-مشکل برداشت پول از آلپاری

یکی از شایع ترین مواردی که به آن اشاره شده است، این ادعاست که “به درخواست برداشت از حساب ما در آلپاری رسیدگی نمی شود!”. در بررسی هایی که در این مورد انجام شد مشخص شد که کاربران به دلیل تکمیل نکردن بخش احراز هویت در کابین شخصی آلپاری، عملا امکان برداشت از حساب نداشته اند.

این کاربران حتی به ایمیل بروکر آلپاری مبنی بر این مساله توجه نکرده اند و بی دلیل، ادعای کلاهبرداری و تخلف آلپاری را مطرح کرده اند. اگرچه نظرات جدید (سال 2023) در وبسایت Trust Pilot نشان می دهد که هنوز برخی از کاربران مشکلاتی در زمینه برداشت وجه از این بروکر دارند.

آلپاری در نظر سنجی این وبسایت 1.8 از مجموع 5 امتیاز را اخد کرده است و چندان وضعیت مناسبی ندارد.

 

کلاهبرداری بروکر آلپاری | کلاهبرداری alpari
ادعای کلاهبرداری بروکر آلپاری توسط یک کاربر وبسایت Trust Pilot که با برداشت وجه از این بروکر مشکل دارد

 

2-بسته نشدن معاملات آلپاری در TP و SL

این مشکل در همه بروکرهای فارکس وجود دارد و هنگامی رخ می دهد که حد ضرر یا حد سود تعیین شده توسط شما، در کسری از ثانیه «تاچ | Touch» شود و به علت نوسان شدید و لحظه ای، بروکر قادر به بستن معامله شما نخواهد بود.

اگرچه امتیاز بروکر آلپاری در وبسایت مرجع Brokers View مناسب است و 4.5 ستاره از مجموع 5 امتیاز را کسب کرده است، اما همانطور که اشاره شد، در این وبسایت نیز قید شده است که مشکلات بسته نشدن پوزیشن در حد سود و ضرر تعیین شده گاها اتفاق می افتد و مختص این بروکر نیست.

 

کلاهبرداری بروکر آلپاری | کلاهبرداری بروکر Alpari
امتیاز کسب شده توسط آلپاری در وبسایت Brokers View

 

یک کاربر این وبسایت نیز با اینکه امتیاز کامل را به این بروکر داده است، اشاره می کند که گاها مشکلات ناشی از اسلیپیچ بروکر آلپاری را شاهده بوده است.

 

کلاهبرداری بروکر آلپاری | کلاهبرداری بروکر Alpari 01
نظر کاربری که اسلیپیچ این بروکر را مساله ای عادی می داند و نه دلیلی بر کلاهبرداری بروکر آلپاری

 

🟩سابقه ورشکستگی آلپاری | آیا کلاهبرداری بروکر آلپاری صحت دارد؟

ممکن است در فضای مجازی و جست و جوی گوگل به این مطلب برخورده باشید که بروکر آلپاری ورشکست شد. ماجرای ورشکستگی بروکر آلپاری به سال 2015 بر میگردد که در پی مشکلاتی که برای فرانک سوئیس رخ داد، تعداد زیادی از بروکرها در سراسر دنیا ورشکست شدند.

ابعاد ورشکستگی بروکرهای فارکس در سراسر دنیا آنقدر بزرگ بود که به آن روز در دنیای فارکس، لقب پنجشنبه سیاه را داده اند، اما با بررسی این اتفاق در بروکر آلپاری می توانید دریابید که این کارگزاری فقط در شعبه انگلستان خود دچار ورشکستگی شد. این بروکر در ادامه با تمامی کاربران خود به طور کامل تسویه حساب کرد و مبالغ موجود در حساب هایشان را به آنان پرداخت نمود.

درواقع ورشکستگی شعبه انگلستان بروکر آلپاری، هیچ ضرری به کاربران و معامله گران آن وارد نکرد بلکه فقط سهام داران در شرکت هولدینگ این بروکر، متحمل ضررهای سنگین شدند.

اما افراد سودجو و بسیاری از بروکرهای نوپا که سعی در تخریب چهره این بروکر را داشتند، شایعاتی را مبنی بر کلاهبرداری آلپاری مطرح کردند که توسط این بروکر به طور کامل تکذیب شد. با توجه ورشکستگی های سنگین و زنجیره ای سایر کارگزاری فارکس در پنج شنبه سیاه، می توان اینگونه ارزیابی کرد که عملکرد آلپاری در رویارویی با این بحران مثبت بوده و شرایط را با حداقل ضرر و زیان مدیریت کرده است.

 

🟩آیا بروکر آلپاری معتبر است؟ | بررسی اعتبار بروکر آلپاری

درمورد اعتبار بروکر آلپاری، با بررسی دو مورد زیر می توان به درک مناسبی از وضعیت رسید:

  1. سابقه بروکر آلپاری در بازارهای مالی
  2. رگوله و اسناد ثبتی بروکر آلپاری

 

مورد اول: بررسی سابقه بروکر آلپاری

همانطور که می دانید، این بروکر کار خود را از سال 1998 و در کشور روسیه آغاز کرده کرده است و با داشتن بیش از  2 دهه سابقه فعالیت در بازارهای مالی، به جرات می توان گفت یکی از کم حاشیه ترین و معتبرترین کارگزاری های فارکس است که به ایرانیان نیز خدمات رسانی دارد.

با بررسی سایت آلپاری متوجه می شوید که این کارگزاری کلکسیونی از جوایز و افتخارات بین المللی در کارنامه دارد و خدمات کم نظیر خود را در بیش از 40 کشور جهان ارائه کرده است. ورشکستگی شعبه انگلستان این کارگزاری در مواجهه با بحران فرانک، شاید تنها نقطه تاریک کارنامه این بروکر باشد که پیشتر درباره آن توضیح دادیم.

اگرچه با بررسی منصفانه می توانید نمونه هایی بی نظیر از مدیریت بحران در این داستان را مشاهده کنید:

  • این کارگزاری در کوتاه ترین زمان ممکن جلو بحران را گرفت و از سرایت آن به دیگر شعبه های بروکر در سراسر جهان جلوگیری به عمل آورد.
  • تمامی ضرر و زیان وارد شده به کاربران شعبه انگلستان به سرعت جبران شد.
  • وضعیت آمادگی برای شرایط بحرانی در دیگر شعبه ها تا ماه های بعد ادامه پیدا کرد.

 

مورد دوم: اسناد ثبتی و رگوله بروکر آلپاری

این بروکر توسط نهاد های رگولاتور FSASVG و همچنین FSC تایید شده است که نشان دهنده اعتبار بالای این بروکر در سطح بین المللی است.

عضویت بروکر آلپاری در The Financial Commission (به اختصار Fincom) نیز این شرایط را برای کاربران فراهم کرده است که در صورت بروکر اختلاف با آلپاری، تا سقف 20 هزار یورو (در ازای هر مورد شکایت) ادعای خسارت نماییند. عضویت Fincom تنها برای بروکر های معتبر در دسترس است و هر کارگزاری تازه کاری نمی تواند عضو این گروه مالی باشد.

در زیر سند این عضویت ارائه شده است:

 

رگوله آلپاری-آیا آلپاری رگوله است-رگوله بروکر آلپاری-اعتبار بروکر الپاری
مدرک عضویت بروکر آلپاری در Fincom | بررسی کلاهبرداری بروکر آلپاری

 

 

کلاهبرداری بروکر ICM Brokers | کلاهبرداری بروکر ICM

بررسی ادعای کلاهبرداری بروکر ICM

آی سی ام بروکرز نیز این روزها، به یکی از بروکرهای پرطرفدار در ایران تبدیل شده است و از این رو، شایعات بسیاری درباره آن شنیده می شود. در مقاله ای دیگر به طور اختصاصی به اخبار پیرامون کلاهبرداری و تقلب ICM Brokers پرداخته ایم و موارد زیر را تحت پوشش قرار داده ایم:
1-سوابق بروکر
2-اسناد ثبتی
3-وبسایت
4-نظر کاربران
برای دسترسی به این مقاله از لینک زیر استفاده کنید:

کلاهبرداری بروکر ICM

 

🟩سخن پایانی | نظر کارشناس BFX Brokers

آلپاری یکی از بروکرهایی است که نمی توان حرف و حدیثی درباره اعتبار آن یافت که قابل اثبات باشد. این بروکر با رگوله ای معتبر و همچنین عضویت در Fincom، اعتباری مثال زدنی دارد و بیش از بیست سال تجربه و سابقه شفاف در بازارهای مالی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

پیشنهاد می کنیم که درباره کلاهبرداری بروکر آلپاری به شایعات توجه نکنید و اخبار را از منابع معتبر دنبال کنید. شایعات همیشه در مورد بروکر های معروف بسیار است و تشخیص اخبار واقعی از غیرواقعی کمی دشوار است. پیشنهاد می کنیم که در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال، از طریق لینک های زیر با پشتیبانی ما در تماس باشید و مراتب را اطلاع دهید.

 

 

 

سوالات متداول

آدرس سایت آلپاری برای ایرانیان چیست؟

با توجه به اینکه این بروکر از نام معروف و سابقه طولانی برخوردار است، ممکن است افراد سودجو برای فیشینگ کاربران ، سایت هایی شبیه به این بروکر را ایجاد کنند. بنابراین برای جلوگیری از اشتباه و خطر سوءاستفاده هکر ها و کلاهبرداران بهتر است از لینک زیر برای ورود به آلپاری استفاده کنید:

🟩ورود به سایت آلپاری فارسی

 

در صورت بروز مشکل چطور با پشتیبانی آلپاری ارتباط برقرار کنیم؟

برای اینکار بهتر است هرچه سریع تر از طریق 📞راه ارتباطی واتساپ و تلگرام📞 اقدام کنید :

پشتیبانی واتساپ آلپاری

پشتیبانی تلگرام آلپاری

درج نظر