معرفی حساب های لایت فارکس 🔍آشنایی با حساب های لایت فارکس🔍

0

همه چیز درباره حساب های معاملاتی در لایت فارکس

 

همانطور که می دانید بروکرهای فارکس با ارائه حساب های معاملاتی مختلف ، تلاش می کنند که طیف بیشتری از معامله گران بازار جذاب فارکس را به خود جذب کنند .

 

حساب های معاملاتی لایت فارکس-حساب های لایت فارکس-همه چیز درباره لایت فارکس

 

از این رو بروکر لایت فارکس یا همان لایت فایننس را می توان به عنوان یکی از بهترین بروکرها از نظر تنوع حساب های معاملاتی دانست .

بررسی بروکر لایت فارکس

در این بروکر حساب های معاملاتی مختلفی با نام های حساب سنت لایت فارکس Cent ،حساب ای سی ان ECN و حساب کلاسیک لایت فارکس ارائه شده است که می خواهیم دراین مطلب جزئیات هرکدام از این حساب ها را برای شما بررسی کنیم تا بتوانید بهترین حساب معاملاتی فارکس خود را در این بروکر معتبر انتخاب کنید.

البته با اینکه انتخاب حساب معاملاتی در میزان سود کسب شده معامله گران تاثیر بسیاری دارد اما باید بگوییم که معامله گران حرفه ای فارکس با توجه به استراتژی های معاملاتی خود ، حساب معاملاتی خود را انتخاب می کنند.

به همین منظور آگاهی از جزئییات حساب های معاملاتی یک بروکر فارکس برای افتتاح حساب در آن بسیار پر اهمیت است.

 

نام بروکر لایت فارکس💎LiteForex
آدرس سایت ورود به سایت لایت فارکس
ارتباط با پشتیبانی پشتیبانی واتساپ لایت فارکس
ارتباط با پشتیبانی پشتیبانی تلگرام لایت فارکس
انواع حساب ها ECN ➕ Classic ➕ Cent
پشتیبانی از ایرانیان بله✅
حداقل واریزی 10💲
حداکثر لوریج 1:1000
رگولاتور Cysec
پلتفرم های معاملاتی متاتریدر4و5
واریز و برداشت پرفکت مانی ➕ وب مانی ➕ تاپ چنج ➕ رمزارز
امکان اسکالپ دارد✅
حساب اسلامی دارد✅
امکان کپی ترید دارد✅

 

ثبت نام لایت فارکس-ثبت نام بروکر لایت فارکس-ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

حساب CENT در لایت فارکس

 

حساب سنتی لایت فارکس در اصل یک حساب میکرو است که در آن ارز پایه به جای دلار ، سنت است. این به این معنی است که معامله گران می توانند با مقدار لات های کوچکتر و مارجین کمتر در این بروکر ترید کنند.

 

انواع حساب لایت فارکس-حساب سنتی لایت فارکس-حساب سنت لایت فارکس-حساب سنت در لایت فارکس

 

درواقع معامله گران در حساب سنتی در لایت فارکس می توانند ترید هایی با حجم های کوچکتری انجام دهند و ریسک خود را به شکل موثرتری مدیریت کنند.

یکی از جذاب ترین ویژگی های حساب سنت لایت فایننس ، پایین بود حداقل مقدار واریز برای افتتاح این نوع حساب معاملاتی است.

معامله گران می توانند با حداقل 10 دلار یک حساب سنت در بروکر لایت فارکس باز کنند ، که یک مزیت قابل توجه برای معامله گران تازه کار است که نمی خواهند سرمایه زیادی را به خطر بیاندازند.

البته پایین بودن حداقل مقدار واریزی برای افتتاح حساب سنت در بروکر لایت فارکس به معامله گران این امکان را می دهد که استراتژی های معاملاتی خود را بدون متحمل شدن زیاد قابل توجه آزمایش کنند.

یکی دیگر از مزایای حساب سنت لایت فارکس ، عدم وجود کمیسیون معاملاتی است ، درواقع در این حساب معاملاتی تنها اسپرد ، راه درآمدی بروکر لایت فارکس می باشد که مقدار آن 3 پیپ بوده و به در جفت ارزهای مختلف به صورت شناور می تواند تغییر کند.

مقدار این اسپرد در جفت ارزهای فارکس در کمترین حالت می باشد و البته باید بگوییم که مقدار این اسپرد نه خیلی زیاد و نه خیلی کم است.

معامله گران برای استفاده از این حساب معاملاتی در بروکر لایت فارکس می توانند از پلتفرم های معاملاتی MT4 و MT5 استفاده کنند و همانطور که می دانید ، پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 ازمحبوب ترین پلتفرم های معاملاتی محسوب می شود که در این حساب معاملاتی نیز بیشترین محبوبیت را در بین معالمه گران حساب سنت لایت فارکس دارد.

اگر با این پلتفرم معاملاتی آشنایی ندارید یا می میخواهید با ویژگی های پلفترم معاملاتی متاتریدر 4 بیشتر آشنا شوید می توانید مطلب زیر را مطالعه کنید.

 

همه چیز درباره متاتریدر 4 ⭐

 

نام حساب معاملاتی حساب سنت لایت فارکس
اسپرد شناور ، از 3 پیپ
کمیسیون ندارد
نوع اجرا معاملات Market execution
پلفترم معاملاتی متاتریدر 4 و 5
حداقل اهرم معاملاتی 1:1
حداکثر اهرم معاملاتی 1:500
ارز پایه سنت دلار ، سنت یورو
امکان کپی ترید-سوشال ترید لایت فارکس دارد✅
حجم یک لات 1000💲
حداقل لات 0.01
حداکثر لات 100
حداکثر تعداد سفارشات 300
سطح کال مارجین 100%
سطح استاپ اوت 50%

 

 

 

حساب Classic در بروکر لایت فارکس

 

حساب کلاسیک لایت فارکس عملا یک حساب نرمال در بروکر لایت فارکس محسوب می شود ، تقریبا تمام آنچه که بروکر لایت فارکس می تواند به معامله گران ارائه دهد در این حساب معاملاتی ارائه شده است.

درواقع معامله گرانی که تجربه کافی در معاملات فارکس دارند و می خواهند از اسپرد معاملاتی اندکی استفاده کنند ، این حساب معاملاتی را می پسندند.

البته به غیر از اسپرد کم در جفت ارزهای ارائه شده در حساب کلاسیک لایت فارکس ، امکان استفاده از ابزارهای معاملاتی متنوع و حتی سیگنال های ترید در فارکس نیز در این حساب معاملاتی وجود دارد .

همچنین امکان استفاده از لوریج بالا در این حساب معاملاتی نشان دهنده این است که هدف بروکر لایت فارکس از ارائه حساب classic ، معامله گران با تجربه فارکس بوده است.

 

نام حساب معاملاتی حساب کلاسیک لایت فارکس
اسپرد شناور ، از 3 پیپ
کمیسیون ندارد
نوع اجرا معاملات Market execution
پلفترم معاملاتی متاتریدر 4 و 5
حداقل اهرم معاملاتی 1:1
حداکثر اهرم معاملاتی 1:500
ارز پایه سنت دلار ، سنت یورو
امکان کپی ترید-سوشال ترید لایت فارکس دارد✅
حجم یک لات 1000💲
حداقل لات 0.01
حداکثر لات 100
حداکثر تعداد سفارشات 300
سطح کال مارجین 100%
سطح استاپ اوت 50%

 

 

 

حساب ای سی ان لایت فارکس | حساب ECN لایت فارکس

 

همانطور که می دانید حساب معاملاتی این سی ان لایت فارکس مانند همه حساب های ECN فارکس ، عملا معامله گران را مستقیم به بانک ها و سایر موسسات مالی متصل می کند و درواقع بروکر در این نوع معاملات ، نقش واسطه را بازی می کند.

 

حساب ای سی ان لایت فارکس-ای سی ان لایت فارکس-حساب لایت فارکس-حساب های معاملاتی لایت فارکس

 

حساب ECN لایت فارکس طبق گفته معامله گران حرفه ای فارکس ، به اجرای سریع سفارشات و هزینه های معاملاتی کم مشهورد است .

این حساب به معامله گران امکان دسترسی به بهترین قیمت های موجود در بازار مالی را می دهد ، چرا که بروکر لایت فارکس قیمت ها را از تعداد زیادی از موسسات مالی و بانک های مرتبط با بازارهای مالی جمع آوری می کند و در اختیار معامله گران می گذارد.

بنابرابن اولین ویژگی این حساب ای سی ان لایت فایننس ، وجود و ارائه بهترین قیمت های بازار برای نمادهای مختلف معاملاتی است .

اما اگر بخواهیم مهمترین ویژگی های این حساب معاملاتی را در بروکر لایت فارکس بررسی کنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 

اسپرد از 0 پیپ

در حساب ای سی ان لایت فارکس ، اسپرد های نماد های معاملاتی از 0 پیپ شروع می شوند . هرچند که اسپرد در این نوع حساب شناور می باشد اما با رصد اسپرد این حساب معاملاتی در شرایط مختلف بازار و نماد های معاملاتی مختلف ، به نظر می رسد که مقدار اسپرد در حساب ای سی ان لایت فارکس ، نسبت به بروکر های دیگر مناسب تر است.

 

کمیسیون 25سنتی برای هر لات معامله

در این نوع حساب معاملاتی تنها 0.25 دلار یعنی 25 سنت به ازای هر لات معامله توسط معامله گران پرداخت می شود که این مقدار کمیسیون نسبت به بروکرهای دیگر بسیار به صرفه می باشد.

همچنین باید اضافه کنیم که هیچ کمیسیون پنهانی در این بروکر و حساب ای سی ان لایت فارکس وجود ندارد .

 

معرفی بروکر لایت فارکس-بروکر لایت فارکس-بررسی بروکر لایت فارکس

 

اجرای سریع سفارشات

یکی از ویژگی های بسیار مهم حساب ای سی ان لایت فارکس ، اجرای سریع سفارشات است که این امکان را به معامله گران می دهد که به سرعت وارد معاملات با قیمت مورد نظرشان بشوند و به سرعت نیز از آن خارج شوند.

 

اهرم معاملاتی بالا

همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم این حساب معاملاتی ، یک حساب حرفه ای فارکس محسوب می شود و معامله گران حرفه ای فارکس بیشتر از آن استفاده می کنند .

از این رو بروکر لایت فایننس برای جلب نظر این معامله گران امکان استفاده از اهرم معاملاتی 1:1000 را به معامله گران ارائه کرده است.

این ویژگی حساب ای سی ان لایت فارکس به همراه ویژگی های دیگر این حساب معاملاتی که گفته شد ، توجه معامله گران اسکالپر را به خود جلب می کند.

پیشنهاد می کنیم که اگر شما هم از تکنیک اسکالپ در فارکس برای معاملاتان استفاده می کنید ، حتما ویژگی های حساب ECN لایت فارکس را با دقت مطالعه کنید.

 

 

سوالات متداول

نحوه ارتباط با پشتیبانی📞لایت فارکس چگونه است؟

برای ارتباط با پشتیبانی لایت فارکس ☎️می توانید از طریق واتساپ و تلگرام و ایمیل اقدام کنید اما پیشنهاد می کنیم برای راحتی ارتباط از طریق واتساپ یا تلگرام اقدام کنید.

لینک ارتباط با پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام

لینک ارتباط با پشتیبانی لایت فارکس در واتساپ

آیا بروکر لایت فارکس💎به ایرانیان خدمات ارائه می کند؟

بله – همه تریدرهای ایرانی🇮🇷 می توانند از خدمات بروکر لایت فارکس استفاده کنند. می توانید از لینک زیر برای ثبت نام در بروکر لایت فارکس استفاده کنید:

لینک ثبت نام در بروکر لایت فارکس

آیا بروکر لایت فارکس معتبر⚖️ است؟

در حال حاضر بروکر لایت فارکس یکی از⚖️معتبرترین بروکر های فارکس⚖️است که به ایرانیان به زبان فارسی خدمات ارائه می دهد.

درج نظر