ویژگی های حساب کلاسیک لایت فارکس📈حساب کلاسیک لایت فارکس برای چه کسانی مناسب است؟

0

📈معرفی کامل حساب کلاسیک لایت فارکس📈بررسی کمیسیون های حساب کلاسیک لایت فارکس

 

بسیاری از معامله گران حرفه ای فارکس به دنبال به حداقل رساندن ریسک معاملات خود در بروکرها هستند و از این رو ترجیح می دهند معاملات بلند مدت یا میان مدت داشته باشند .

به عبارت دیگر همه معامله گران به دنبال اسکالپ در فارکس نیستند و ترجیح می دهند طیق تحلی های تکنیکال و فاندامنتال خود و باز کردن معاملات 4ساعته و بیشتر دارند به همین دلیل در بروکر لایت فارکس حساب کلاسیک لایت فارکس ارائه شده است.

 

حساب کلاسیک لایت فارکس-حساب کلاسیک لایت فایننس-فرق حساب کلاسیک و ecn

 

همانطور که می دانید در حساب ecn لایت فارکس ، اسپرد معاملات از 0 پیپ شروع می شود و در اکثر نماد های معاملاتی پر طرفدار ، اسپردهای اندکی وجود دارد ولی به دلیل وجود کمیسیون در نمادهای مختلف معاملاتی ، بیشتر برای اسکالپ با سرمایه زیاد مناسب می باشد.

اما برای معامله گرانی که معاملات بلند مدت تری دارند حساب کلاسیک لایت فارکس ارائه شده است که معامله گران می توانند بدون پرداخت هیچ کمیسیونی به معامله بپردازند.

در این مطلب می خواهیم ویژگی های حساب کلاسیک لایت فارکس را برای شما توضیح دهیم تا بتوانید بهترین حساب معاملاتی را در این بروکر معتبر انتخاب کنید تا بیشترین سود ممکن را با توجه به استراتژی معاملاتی تان داشته باشید.

 

 

نام بروکر لایت فارکس💎LiteForex
آدرس سایت ورود به سایت لایت فارکس
ارتباط با پشتیبانی پشتیبانی واتساپ لایت فارکس
ارتباط با پشتیبانی پشتیبانی تلگرام لایت فارکس
انواع حساب ها ECN ➕ Classic ➕ Cent
حداقل واریزی 10$
حداکثر لوریج 1:1000
رگولاتور Cysec
پلتفرم های معاملاتی متاتریدر4و5
واریز و برداشت پرفکت مانی ➕ وب مانی ➕ تاپ چنج ➕ رمزارز

 

ثبت نام لایت فارکس-ثبت نام بروکر لایت فارکس-ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

 

📈ویژگی های حساب کلاسیک لایت فایننس

 

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم در حساب کلاسیک لایت فارکس ، هیچگونه کمیسیون در معاملات وجود ندارد و تنها اسپرد اندک به علاوه نرخ بهره شبانه یا همان سواپ را در این حساب معاملاتی تجربه خواهید کرد.

 

در حساب کلاسیک لایت فارکس ، معامله گران هیچ کمیسیونی پرداخت نمی کنند.

 

مشخصات کلی حساب کلاسیک لایت فارکس را در جدول زیر برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم:

 

اسپرد شناور ،  از 1.8 پیپ
حداکثر لوریج 1:1000
حداقل لوریج 1:1
حداقل لات 0.01
حداقل واریزی 50$
حساب اسلامی بله
کمیسیون معاملاتی ندارد
استاپ اوت 20%

 

باید به اطلاع شما برسانیم که حساب کلاسیک لایت فارکس ، قابلیت تبدیل به حساب اسلامی را نیز دارد و معامله گران می توانند برای سواپ فری کردن این حساب لایت فارکس درخواست خود را به بروکر لایت فارکس بدهند.

همچنین معامله گران می توانند از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5 برای انجام معاملات شان در حساب کلاسیک لایت فارکس استفاده کنند.

 

ثبت نام لایت فارکس-ثبت نام بروکر لایت فارکس-ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

📈تفاوت حساب کلاسیک و ecn لایت فارکس

 

به عنوان یک تریدر حرفه ای شما برای انجام معاملات تان در بروکر لایت فارکس می بایست عملا بین یکی از حساب های کلاسیک یا ecn لایت فارکس باید یکی را انتخاب کنید ، اما انتخاب شما کاملا وابسته به استراتژی معاملاتی شما است.

به طور کلی فارغ از استراتژی معاملاتی تان ، درصورتی که می خواهید در معاملات تان کمیسیون پرداخت نکنید و یا سرمایه خیلی زیادی ندارید بهتر است از حساب کلاسیک لایت فارکس استفاده کنید

و همچنین در صورتی که سرمایه زیادی دارید و یک معامله گر حرف ای فارکس هستید بهتر است از حساب ecn لایت فارکس استفاده کنید تا در معاملات اسکالپ تان به علت اسپرد های بسیار اندک سود خوبی به دست بیاورید.

 

فرق حساب کلاسیک و ecn لایت فارکس را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

ویژگی های حساب معاملاتی حساب کلاسیک لایت فارکس حساب ecn لایت فارکس
اسپرد شناور ،  از 1.8 پیپ شناور ،  از 0 پیپ
حداکثر لوریج 1:1000 1:1000
حداقل لوریج 1:1 1:1
حداقل لات 0.01 0.01
حداقل واریزی 50$ 50$
حساب اسلامی بله بله
کمیسیون معاملاتی ندارد 10$ در هر لات ( در نماد های اصلی فارکس )
استاپ اوت 20% 20%

 

باید توجه داشته باشید که هم حساب ecn لایت فارکس و هم حساب کلاسیک لایت فایننس ، هردو برای معامله گران حرفه ای طراحی شده است و در صورتی که هنوز به اندازه کافی در امر ترید تجربه کسب نکرده اید ، بهتر است از حساب سنتی لایت فارکس استفاده کنید تا سرمایه خود را در ریسک نیاندازید.

 

 

سوالات متداول

📝برای استفاده از حساب کلاسیک لایت فارکس باید چه کار کنیم؟📝

اولین قدم برای استفاده از حساب کلاسیک لایت فارکس ،📝 ثبت نام در بروکر لایت فارکس 📝 می باشد، شما می توانید از طریق لینک زیر وارد سایت لایت فایننس شوید:

ورود به سایت لایت فارکس

 

💰حداقل مبلغ واریزی برای افتتاح حساب کلاسیک لایت فارکس چقدر است؟💰

50 دلار – ولی پیشنهاد می کنیم قبل از افتتاح حساب کلاسیک لایت فارکس ، حتما از طریق📞 پشتیبانی لایت فارکس 📞 ، مشاوره بگیرید تا بهترین حساب معاملاتی را برای انجام معاملات تان انتخاب کنید:

پشتیبانی واتساپ لایت فارکس

پشتیبانی تلگرام لایت فارکس

 

درج نظر