پشتیبانی لایت فارکس ایران 📞 پشتیبانی لایت فارکس تلگرام

0

نحوه ارتباط با پشتیبانی لایت فارکس 📞 شماره پشتیبانی لایت فارکس

 

در بین بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، قطعا بروکر لایت فارکس یکی از 3 انتخاب اول هر معامله گر حرفه ای ایرانی است . چرا که خدماتی که این بروکر معتبر به ایرانیان ارائه می کند ، کمتر بروکری در دنیا به ایرانیان ارائه داده است.

 

پشتیبانی لایت فارکس-پشتیبانی لایت فاینانس-پشتیبانی لایت فایننس-پشتیبانی بروکر لایت فارکس-پشتیبانی سایت لایت فارکس-پشتیبانی تلگرام لایت فارکس

 

از بین خدمات متنوع این بروکر و فرصت های خوبی که به معامله گران ایرانی می دهد ، باید بگوییم که پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، نیز یکی مهم ترین خدمات این بروکر پر سابقه به معامله گران ایرانی است.

از این رو در مطلب می خواهیم تمام روش های ارتباطی با پشتیبانی لایت فارکس را بررسی کنیم تا به راحتی بتوانید در صورت وجود مشکل یا داشتن سوال سریعا مشکل را حل کنید.

 

نام بروکر لایت فارکس💎LiteForex
آدرس سایت ورود به سایت لایت فارکس
ارتباط با پشتیبانیی پشتیبانی واتساپ لایت فارکس
ارتباط با پشتیبانی پشتیبانی تلگرام لایت فارکس
انواع حساب ها ECN ➕ Classic ➕ Cent
حداقل واریزی 10$
حداکثر لوریج 1:1000
رگولاتور Cysec
پلتفرم های معاملاتی متاتریدر4و5
واریز و برداشت پرفکت مانی ➕ وب مانی ➕ تاپ چنج ➕ رمزارز

 

ثبت نام لایت فارکس-ثبت نام بروکر لایت فارکس-ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

پشتیبانی لایت فارکس برای ایرانی ها | ساعات کاری پشتیبانی لایت فایننس

 

همانطور که می دانید بروکر لایت فارکس با توجه به اینکه به ایرانیان خدمات خود را ارائه می دهد ، میزبان تریدرهای بسیار زیادی از کشور عزیزمان ایران است ، بنابراین برای راحتی در ارتباط با پشتیبانی بروکر لایت فارکس ، این بروکر بخش پشتیبانی فارسی زبان خود را نیز راه اندازی کرده است.

ساعات کاری پشتیبانی لایت فایننس از دوشنبه تا جمعه می باشد .

البته شما می توانید در همه روزهای هفته به راحتی با نمایندگی رسمی بروکر لایت فارکس برای ایرانیان ارتباط برقرار کنید و خیلی سریع مسائل پیش آمده برایتان را حل کنید.

 

شماره پشتیبانی لایت فارکس

 

بسیاری از معامله گران ایرانی علاقه دارند با تماس با پشتیبانی لایت فارکس مسائل پیش آمده را مطرح کنند چرا که در بسیاری از موارد توضیح مشکل پیش آمده به صورت نوشتاری کمی سخت می باشد.

606 570 1905 0044  شماره تماس پشتیبانی لایت فارکس می باشد که همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم می توانید از روز دوشنبه تا جمعه با برقراری تماس تلفنی خدمات پشتیبانی لایت فایننس را به زبان فارسی نیز دریافت کنید.

ساعت پاسخگویی پشتیبانی تلفنی لایت فارکس به صورت 24 ساعته می باشد و فقط در روز جمعه تا ساعت 23:59   می باشد.

 

ایمیل پشتیبانی لایت فارکس

 

با توجه به رسمی تر بودن ایمیل و علاقه بسیاری از معامله گران علاقه دارند که از طریق ایمیل با پشتیبانی لایت فارکس ارتباط برقرار کنند .

بروکر لایت فایننس ، برای راحتی ارتباط معامله گران ، پشتیبانی از طریق ایمیل را به چند بخش تقسیم کرده تا سرعت ارتباط بیشتر شود و معامله گران بتوانند هرچه سریع تر مسائل خود را مطرح کنند و پاسخ بگیرند.

ایمیل پشتیبانی لایت فایننس  clients@litfinance.com

پشتیبانی بازاریابی و فروش  marketing@litefinance.com

پشتیبانی بخش بازرگانی trading@litefinance.com

 

ثبت نام لایت فارکس-ثبت نام بروکر لایت فارکس-ثبت نام در بروکر لایت فارکس

البته لازم به ذکر است که همه معامله گرانی که در بروکر لایت فارکس ثبت نام اولیه خود را انجام داده اند ، حتی بدون انجام احراز هویت لایت فارکس ، می توانند از طریق کابین شخصی خود در این بروکر ، به صورت چت آنلاین نیز در از خدمات پشتیبانی لایت فارکس استفاده نمایند.

 

 

سوالات متداول

📞آیا امکان برقراری ارتباط با پشتیبانی فارسی لایت فارکس وجود دارد؟📞

بله – 📞بروکر لایت فارکس پشتیبانی فارسی 📞زبان نیز دارد و شما می توانید از طریق واتساپ و تلگرام به سرعت ارتباط برقرار کنید:

پشتیبانی واتساپ لایت فارکس

پشتیبانی تلگرام لایت فارکس

💻آدرس سایت لایت فارکس برای ایرانیان چیست؟💻

شما می توانید برای ثبت نام در بروکر معتبر لایت فارکس از طریف لینک زیر اقدام کنید:

ورود به سایت لایت فارکس

درج نظر