حذف اکانت لایت فارکس در 5 دقیقه❌آموزش حذف حساب دمو در لایت فارکس

0

❌بهترین روش حذف حساب لایت فارکس به صورت تصویری❌

 

همانطور که می‌دانید بروکر لایت فارکس یکی از معتبرترین بروکر های حال حاضر دنیا می باشد که با داشتن بیش از یک دهه سابقه درخشان ، در ارائه خدمات مالی به معامله‌گران در سراسر دنیا ، به ویژه به معامله‌گران ایرانی قطعاً یکی از بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان محسوب می شود.

 

نحوه حذف حساب در لایت فارکس - حذف حساب لایت فارکس - حذف اکانت در لایت فارکس - نحوه حذف حساب دمو در لایت فارکس

 

یکی از سوالات پر تکراری که بسیاری از معامله گران بروکر لایت فایننس پرسیده اند این استه که ؛ چگونه می توانیم یکی از حساب های معاملاتی لایت فارکس خود را حذف کنیم و یا چگونه می توانیم حساب دمو لایت فارکس خود را حذف کنیم؟

با توجه به اینکه این سوال ها مکرراً از مشاوران ما پرسیده شده است بر آن شدیم که در این مطلب به طور کامل نحوه حذف اکانت لایت فارکس و حذف حساب دمو در لایت فارکس را به شما آموزش دهیم.

 

نام بروکر لایت فارکس💎LiteForex
آدرس سایت ورود به سایت لایت فارکس
ارتباط با پشتیبانی پشتیبانی واتساپ لایت فارکس
ارتباط با پشتیبانی پشتیبانی تلگرام لایت فارکس
انواع حساب ها ECN ➕ Classic ➕ Cent
حداقل واریزی 10$
حداکثر لوریج 1:1000
رگولاتور Cysec
پلتفرم های معاملاتی متاتریدر4و5
واریز و برداشت پرفکت مانی ➕ وب مانی ➕ تاپ چنج ➕ رمزارز

 

ثبت نام لایت فارکس-ثبت نام بروکر لایت فارکس-ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

❌حذف حساب دمو در لایت فارکس

 

همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم بسیاری از کاربران به دلیل محدودیت در ایجاد حساب دمو لایت فارکس می خواهند تعدادی از آنها را حذف کنند.

اما همان طور که می دانید در هیچ جای کابین شخصی لایت فارکس گزینه‌ای برای حذف حساب دمو لایت فایننس وجود ندارد و باید به شما بگوییم که تنها راه حذف حساب دمو لایت فارکس از طریق پشتیبانی آنلاین این بروکر میباشد.

 

نحوه حذف حساب در لایت فارکس - حذف حساب لایت فارکس - حذف اکانت در لایت فارکس - نحوه حذف حساب دمو در لایت فارکس

 

در واقع شما می بایست شماره حساب دمو مورد نظرتان را که می خواهید حذف شود را از طریق چت آنلاین لایت فارکس به پشتیبانی این بروکر اعلام کنید و در عرض چند دقیقه حساب موردنظرتان حذف خواهد شد.

 

برای حذف حساب دمو لایت فارکس حتما می بایست از طریق چت آنلاین لایت فارکس در کابین شخصی خود ، از طریق پشتیبانی حساب مورد نظرتان را حذف کنید.

 

 

 

❌روش حذف حساب معاملاتی لایت فارکس

 

اگر در حال مطالعه این قسمت از مطلب پیش رو هستید  به این معنی است که شما می خواهید حساب لایت فارکس خود را حذف کنید.  اما همانطور که متوجه شده اید در هیچ کجای کابین شخصی لایت فارکس گزینه یا دکمه ای برای حذف حساب معاملاتی لایت فارکس وجود ندارد.

در واقع باید بگوییم که معامله گران به هیچ عنوان نمی توانند به صورت دستی از طریق کابین شخصی خود در لایت فارکس حساب معاملاتی خود را حذف یا غیر فعال کنند .

ثبت نام لایت فارکس-ثبت نام بروکر لایت فارکس-ثبت نام در بروکر لایت فارکس

ما از طریق گفت وگو با تیم پشتیبانی بروکر لایت فارکس دریافتیم که برای حذف اکانت لایت فارکس به طور کامل فقط کافی است که به مدت دو ماه هیچ گونه فعالیتی در در حساب معاملاتی خود انجام ندهید با اینکار حساب معاملاتی شما در بروکر لایت فارکس به صورت خودکار حذف خواهد شد اما به یاد داشته باشید که شما حتی نباید وارد حساب معاملاتی خود در این دوره دو ماهه شوید.

برای حذف حساب لایت فارکس فقط کافیست 2 ماه وارد حساب معاملاتی خود نشوید تا  به طور خودکار حساب تان حذف شود.

البته به یاد داشته باشید که دلیل شما برای حذف حساب بروکر لایت فارکس بسیار اهمیت دارد چرا که در بسیاری از موارد اصلا نیازی به حذف حساب معاملاتی نیست و معامله گران می توانند به راحتی با ارتباط با پشتیبانی این بروکر معتبر مسئله به‌ وجود آمده را خود حل کنند.

اگر دلیل تان برای حذف اکانت لایت فارکس جزو موارد زیر است ، از طریق پشتیبانی می توانید مسئله را حل کنید:

  • عدم دریافت ریبیت لایت فارکس یا کم بودن مقدار آن
  • تغییر ib در لایت فارکس

اگر برای دریافت کش بک یا همان ریبیت  بیشتر می خواهید حساب لایت فارکس خود را حذف کنید می توانیم با خوشحالی به شما بگوییم که با عضویت در مجموعه نمایندگی رسمی لایت فارکس در ایران، ۵۰ درصد کش بک در معاملاتتان در لایت فارکس دریافت کنید.

برای این کار فقط کافیست که از طریق پشتیبانی نمایندگی رسمی لایت فارکس در ایران عملیات تغییر ib در لایت فارکس را انجام دهید.

 

پشتیبانی لایت فارکس-ارتباط با پشتیبانی لایت فارکس-شماره پشتیبانی لایت فارکس
پشتیبانی لایت فارکس-ارتباط با پشتیبانی لایت فارکس-شماره پشتیبانی لایت فارکس-پشتیبانی تلگرام لایت فارکس

 

 

 

 

سوالات متداول

🔴چگونه حساب لایت فارکس خود را حذف کنیم؟🔴

برای اینکار کافیست در✅ بروکر لایت فارکس ✅بیش از 2 ماه فعالیتی نداشته باشید ، در این صورت حساب معاملاتی شما به طور خودکار حذف خواهد شد.

 

 

🟠نحوه حذف حساب دمو لایت فارکس چیست؟🟠

برای این کار می بایست از طریق چت آنلاین در 💻کابین شخصی لایت فارکس 💻 ، شماره حساب دمو مورد نظرتان را اعلام کنید .

با اینکار📞 پشتیبانی بروکر لایت فارکس 📞 در عرض چند دقیقه حساب مورد نظرتان را حذف خواهد کرد.

پشتیبانی واتساپ لایت فارکس

پشتیبانی تلگرام لایت فارکس

 

 

درج نظر