بررسی بروکر ارانته💎همه چیز درباره بروکر ارانته

0

بررسی اعتبار بروکر ارانته🤝بروکر ارانته چیست ؟

 

بروکر ارانته ، یکی از بروکرهای تازه کاری است که با توجه به اینکه به معامله گران ایرانی خدمات می دهد ، به تازگی در بین تریدر های ایرانی جایی برای خود باز کرده است.

 

بررسی بروکر ارانته-بروکر ارانته-ثبت نام بروکر ارانته-سایت بروکر ارانته

 

اگر بخواهیم به بررسی بروکر ارانته بپردازیم ، باید ابتدا از رگوله آن شروع کنیم، این بروکر برای اینکه بتواند به معامله گران ایرانی خدمات ارائه دهد ، رگوله FSAS یا همان سشیل را داراست.

با توجه به اینکه این بروکر قدمت طولانی ندارد ، نمی توانیم بگوییم که از نظر سابقه اجرایی اعتبار زیادی دارد و  تا به امروز گزارشی مبنی بر کلاهبرداری بروکر ارانته وجود ندارد و درواقع باید بگوییم که هیچ گزارش منفی درمورد این بروکر نو پا وجود ندارد.

 

نام بروکر ارانته💎Errante
حداقل واریزی 50💲
پشتیبانی فارسی پشتیبانی واتساپ     پشتیبانی تلگرام
آدرس سایت لینک ورود به سایت بروکر ارانته
انواع حساب ها Standard➕Premium➕VIP➕Tailor made
حداکثر لوریج 1:500
رگولاتور FSAS
پلتفرم های معاملاتی متاتریدر4 و 5
واریز و برداشت پرفکت مانی➕ریالی مستقیم➕رمز ارز
امکان اسکالپ بله
حساب اسلامی بله
امکان کپی ترید بله

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

 

انواع حساب های بروکر ارانته Errante

 

باید بگوییم که این بروکر ، 4 حساب معاملاتی برای معامله گران فارکس ارائه کرده است تا نیازهای معاملاتی معامله گران را برآورده کند ، حداقل مبلغ واریزی برای باز کردن حساب معاملاتی در بروکر ارانته 50💲 است که برای معامله گران ایرانی مقدار مناسبی می باشد.

 

انواع حساب های بروکر ارانته-انواع حساب ارانته-حساب های بروکر ارانته

 

حساب های بروکر ارانته عبارتند از:

 • استاندارد Standard
 • پریمیم Premium
 • وی آی پی VIP
 • تیلور مید Tailer made

 

یکی از ویژگی های خوب این بروکر که در همه حساب های معاملاتی آن وجود دارد ، نامحدود بودن تعداد اردر های معامله و پوزیشن های باز است که باعث شده خیلی از معامله گران از ربات های معامله گر فارکس برای انجام معاملات استفاده کنند.

 

برای انتخاب بهترین حساب معاملاتی بروکر ارانته بهتر است با پشتیبانی این بروکر معتبر مشورت کنید

 

پشتیبانی بروکر ارانته-پشتیبانی ارانته-پشتیبانی errante
پشتیبانی بروکر ارانته-پشتیبانی ارانته-پشتیبانی errante

 

 

حساب استاندارد کارگزاری ارانته چیست؟ | مشخصات حساب استاندارد ارانته Errante

 

پرطرفدارترین حساب این بروکر که معامله گران ایرانی بیشتر از آن استقبال کرده اند ، حساب استاندارد این کارگزاری است ، که شاید دلیل اصلی آن کم بودن حداقل واریزی برای افتتاح این نوع حساب کاری است که مبلغ 50💲 می باشد که در مقایسه با باقی حساب های معاملاتی این بروکر ، برای شروع بهتر است.

البته اسپرد ارانته در این حساب معاملاتی به نسبت با حساب های دیگر این بروکر نسبتا بیشتراست و از 1.5پیپ شروع می شود.

معامله گران با ثبت نام در بروکر ارانته و انتخاب حساب استاندارد این بروکر می توانند در وبینارهای این بروکر به صورت رایگان شرکت کنند و از اکسپرت های معاملاتی EA یا همان ربات های تریدر فارکس استفاده کنند.

 

اسپرد شناور ،  از 1.5 پیپ
حداکثر لوریج 1:500
حداقل لات 0.01
حداقل واریزی 50💲
حساب اسلامی بله
کمیسیون ندارد
استاپ اوت 20%

 

 

حساب پریمیم Premium ارانته | اسپرد بروکر ارانته در حساب پریمیم

 

این حساب معاملاتی بیشتر برای معامله گران با تجربه تر ارائه شده است و حداقل مبلغ واریزی برای افتتاح این حساب 1000💲 است که برای معامله گران ایرانی تازه کار ، شاید انتخاب مناسبی نباشد.

 

انواع حساب های بروکر ارانته-انواع حساب ارانته-حساب های بروکر ارانته

 

بیشترین تفاوت این حساب با حساب استاندارد بروکر ارانته Errante ، امکان استفاده از مدیر شخصی یا استفاده از تحلیل های رایگان بازار است البته لازم به ذکر است که اسپرد معاملات در این حساب ارانته نیز نسبت به حساب استاندارد کمتر است و از 1 پیپ شروع می شود.

 

اسپرد شناور ،  از 1 پیپ
حداکثر لوریج 1:500
حداقل لات 0.01
حداقل واریزی 1000💲
حساب اسلامی بله
کمیسیون ندارد
استاپ اوت 20%

 

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

 

حساب تیلور مید ارانته | اسپرد بروکر ارانته در حساب پریمیم

 

این حساب معاملاتی قطعا برای معامله گران حرفه ای فارکس یا اسکالپرهای حرفه ای ارائه شده است ، یکی از مهم ترین دلیل آن اسپرد بسیار پایین در اکثر نماد های معاملاتی است که از 0 پیپ شروع می شود ، البته این حساب معاملاتی تنها حساب معاملاتی این بروکر است که کمیسیون معاملاتی پرداخت می شود.

معامله گران برای باز کردن این نوع حساب معاملاتی باید 15000💲 واریز داشته باشند بنابراین برای اکثر معامله گران تازه کار که تجربه کافی برای معاملات حرفه ای در فارکس را ندارند مناسب نیست .

در این حساب معاملاتی امکان استفاده از لوریج Leverage یا همان اهرم های معالاتی کمتر از 1:500 نیز وجود دارد.

 

اسپرد شناور ،  از 0 پیپ
حداکثر لوریج 1:500
حداقل لات 0.01
حداقل واریزی 15000💲
حساب اسلامی بله
کمیسیون دارد
استاپ اوت 20%

 

 

 

کپی تریدینگ ارانته  Copytrading| سرمایه گذاری در کارگزاری Errante

 

در صرافی ارانته ، امکان کپی ترید هم برای به قصد سرمایه گذاری و هم برای تریدرها وجود دارد ، در سیستم سوشال تریدینگ ارانته ، هم می توان به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی از استراتژی معاملاتی معامله گران حرفه ای استفاده کرد.

 

انواع حساب های بروکر ارانته-انواع حساب ارانته-حساب های بروکر ارانته

 

برای اینکه سرمایه گذاران و تریدرهایی که می خواهند از کپی تریدینگ ارانته استفاده کنند ، بتوانند بهترین و مناسب ترین سیگنال فارکس را از طریق این سیستم انتخاب کنند ، این بروکر بهترین ارائه کنندگان استراتژی معاملاتی را به صورت یک لیست در اختیار هممگان قرارداده است.

علاوه بر این اطلاعات آماری کاملی برای هرکدام از ارائه کنندگان این سیگنال ها نیز ارائه شده است که می توان از طریق آن انتخاب بهتری داشت.

 

برخی اطلاعات آماری که در پروفایل ارائه کنندگان سیگنال در سیستم کپی تریدینگ بروکر ارانته ارائه شده است ، عبارت است از:

 • کل درصد سود کسب شده
 • سود سالانه
 • سود ماهانه
 • میانگین سود روزانه و هفتگی و ماهانه

 

البته یکی دیگر از حساب های کپی تریدینگ در این بروکرحساب مم MAM بروکر ارانته است ، در این حساب معامله گران می توانند به صورت همزمان چندین حساب معاملاتی را مدیریت کنند و عملا می توانند به صورت هم زمان در چند حساب معاملاتی که متعلق به سرمایه گذاران یا معامله گران مختلفی است ، پوزیشن های معاملاتی باز کنند .

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

 

شارژ حساب بروکر ارانته | نحوه واریز پول به ارانته

 

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین و بهترین ویژگی های ارانته که باعث شده بسیاری از معامله گران این بروکر را برای انجام معاملات فارکس خود انتخاب کنند ، راحت بودن واریز و برداشت برای معامله گران ایرانی است.

در بروکر ارانته علاوه بر روش های مرسوم که معامله گران فارکس در ایران با آن آشنایی دارند ، امکان واریز و برداشت ریالی نیز وجود دارد .

برخی از روش های واریز در بروکر ارانته که معامله گران ایرانی می توانند از طریق آن ها اقدام کنند عبارتند از :

 • پرفکت مانی Perfect Money
 • ریالی مستقیم
 • تتر USDT

حداقل مبلغ واریز از طریق روش های گفته شده 20💲 یا معادل آن است ، البته همانطور که اشاره شد بیشتر معامله گران ایرانی ترجیح می دهند که از طریق واریز ریالی به صورت مستقیم اقدام به واریز وجه به حساب معاملاتی ارانته کنند.

 

روش برداشت وجه از حساب ارانته | برداشت ریالی ارانته

 

برای برداشت از حساب معاملاتی بروکر ارانته نیز می توان از همه روش های واریز که به آن ها اشاره شد استفاده کرد.

البته در صورتی که از روش ریالی برای برداشت از حساب معاملاتی استفاده شود ، نرخ دلار توسط صرافی Errante تعیین خواهد شد که معمولا به نرخ تترUSDT محاسبه خواهد شد که هر 30 دقیقه ممکن است با توجه به شرایط بازار تغییر کند.

برخی از روش های برداشت وجه در بروکر ارانته عبارتند از:

 • پرفکت مانی Perfect Money
 • ریالی مستقیم
 • تتر USDT

 

درصورتی که در قسمت از عملیات واریز یا برداشت دچار مشکلی شده اید یا سوالی دارید ، بهتر است به سرعت با پشتیبانی این بروکر ارتباط برقرار کنید:

 

پشتیبانی بروکر ارانته-پشتیبانی ارانته-پشتیبانی errante
پشتیبانی بروکر ارانته-پشتیبانی ارانته-پشتیبانی errante

 

 

بررسی اعتبار بروکر ارانته | رگوله های ارانته

 

همانطور که می دانید یکی از اولین ویژگی هایی که معامله گران در همه جای دنیا برای انتخاب یک بروکر مورد بررسی قرار می دهند ، رگوله ها و نهاد های نظارتی می باشد که آن بروکر توانسته مجوزات آنها را اخذ کند.

 

اعتبار بروکر ارانته-کلاهبرداری ارانته-ارانته چیست

 

بروکر معتبر ارانته توانسته رگوله کشور سیشل Seychelles که با نام FSAS شناخته می شود را اخذ کند و همچنین نهاد نظارتی CIF کشور قبرس نیز در لیست رگوله های این بروکر قرار دارد.

همچنین بروکر معتبر ارانته ، تمامی معامله گران را تحت پوشش بیمه سرمایه گذاری قرار داده است و امکان پرداخت خسارت تا 1میلیون دلار به معامله گران وجود دارد.

البته همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم ، شاید داشتن رگوله لازم باشد ولی هیچ گاه کافی نیست و شاید مهمتر از آن مدت فعالیت بروکر باشد ، درمورد بروکر ارانته سابقه فعالیت زیادی وجود ندارد چراکه این بروکر در سال 2019 یعنی سال 1398خورشیدی فعالیت خودرا شروع کرده است.

اما با توجه به اینکه تا به امروز هیچ گونه گزارش رسمی منفی از این بروکر ثبت نشده است ، از آینده فعالیت این بروکر با خبر نیستیم ولی با توجه به فعالیت ارانته از زمان تاسیس تا به امروز ، می توانیم بگوییم که این بروکر یکی از بروکر هایی است که برای معالمه گران ایرانی مناسب می باشد.

 

مشکلات بروکر ارانته | مزایا و معایب ارانته

 

بروکر ارانته بی شک یکی از بروکرهای خوب فارکس برای معامله گران ایرانی محسوب می شود چرا که شاید یکی از مسائل اکثر معامله گران ایرانی ، واریز و برداشت به حساب معاملاتی بروکر ها می باشد که در بروکر ارانته این مسئله به هیچ وجه وجود ندارد.

 

مزایا و معایب بروکر ارانته-مزایای بروکر ارانته-معایب بروکر ارانته

 

البته یکی از مواردی که در این بروکر مشهود است ، زیاد بودن حداقل مقدار واریزی برای افتتاح حساب های معاملاتی پریمیم و وی آی پی و تیلور مید این بروکر می باشد و علاوه بر این هرچه حداقل مقدار واریزی برای افتتاح حساب در حساب های معاملاتی این بروکر بیشتر می شود ، مقدار حداقل اسپرد معاملاتی نیز کم تر می شود.

این موضوع به این معنی است که معامله گران برای داشتن اسپرد های معاملاتی بهتر باید سرمایه بزرگتری داشته باشند تا بتوانند از حساب معاملاتی بهتر با اسپرد کمتر استفاده کنند.

به طور کلی برخی از معیاب بروکر ارانته عبارتند از :

 • اسپرد بالا در حساب استاندارد
 • بالا بودن حداقل مقدار واریزی برای افتتاح حساب در حساب های پریمیم و وی آی پی و تیلور مید
 • سابقه کم فعالیت بروکر ارانته
 • نداشتن مسابقات معاملاتی
 • نداشتن طرح های تشویقی متنوع

 

و همچنین برخی از مزایا بروکر ارانته عبارتند از :

 • داشتن بیش از 120 نماد معاملاتی
 • داشتن سایت فارسی زبان
 • ارائه خدمات پشتیبانی به زبان فارسی
 • امکان واریز ریالی مستقیم

 

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

 

حساب اسلامی ارانته | حساب بدون سواپ ارانته

 

یکی از ویژگی های خوب کارگزاری ارانته ، امکان درخواست حساب اسلامی برای تمامی حساب های معاملاتی است ، درواقع معامله گرانی که مسلمان هستند می توانند با مراجعه به کابین شخصی خود و در قسمت مربوطه ، برای تمامی حساب های معاملاتی خود در خواست حساب اسلامی دهند.

بنابراین معامله گرانی که استراتژی های بلند مدت برای انجام معاملات خود دارند ، می توانند با درخواست حساب اسلامی ، نرخ بهره شبانه را برای همه معاملاتشان حذف کنند.

 

 

نحوه ثبت نام در بروکر ارانته | نحوه احراز هویت در ارانته

 

برای انجام ثبت نام بروکر ارانته ، می بایست ابتدا به سایت فارسی Errante وارد شوید ، برای جلوگیری از اشتباه می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

1- سپس بر روی گزینه ” ثبت نام ” در نوار بالایی سایت کلیک کنید.

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

2- در مرحله بعدی می بایست اطلاعات شخصی و هویتی خود را وارد کنی که برای اینکار به ترتیب می بایست ؛ عنوان ثبت نام ( “شخصی” را انتخاب کنید) ،جنسیت ،نام و نام خانوادگی و کشور محل سکونت ، شماره تلفن همراه ، و ایمیل را وارد کنید و سپس رمز عبور را انتخاب کنید.

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

شایان ذکر است که رمز عبوری که انتخاب می کنید فقط باید شامل 6 کارکتر باشد.سپس تیک توافقنامه ها را بزنید و در نهایت بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

3- در این مرحله پیامی از سایت بروکر ارانته ، به ایمیل تان خواهد آمد که می بایست بعد از باز کردن آن بر روی گزینه “تایید ایمیل” کلیک کنید.

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

با انجام مراحل بالا ثبت نام شما به طور کامل انجام می شود و به صورت اتوماتیک وارد کابین شخصی ارانته خود خواهید شد.

 

 

آموزش احراز هویت در ارانته | وریفای حساب ارانته

 

برای انجام احراز هویت در سایت Errante فقط کافیست که وارد کابین شخصی خود شوید ، چراکه درصورتی که در بروکر ارانته احراز هویت نکرده باشید ، به محض ورود به کابین شخصی فرم احراز هویت را خواهید دید.

1-در این مرحله می بایست ابتدا تاریخ تولد خود را وارد کنید و سپس موارد و سوالات پرسیده شده را پاسخ دهید ، توجه داشته باشید که به غیر از سوال اول ، پاسخ شما به سوالات اهمیت چندانی ندارد ولی حتما می بایست برای سوال ” آیا در زمره افراد با مسولیت سیاسی هستید؟” پاسخ “خیر” را انتخاب کنید.

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

 

نهایتا بر روی گزینه ” ادامه ” کلیک کنید.

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

2-در مرحله بعدی می بایست یک مدرک شناسایی و یک مدرک برای تایید آدرس محل سکونت ارائه دهید. توجه داشته باشید که برای تایید هویت ، فقط می بایست یکی از مدارک زیر را انتخاب کنید:

 • کارت ملی هوشمند
 • گواهینامه رانندگی
 • گذرنامه یا پاسپورت

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

توجه داشته باشید که برای کارت ملی و گواهینامه باید از هردو طرف کار عکس گرفته و ارسال کنید ، همچینین برای هر کدام از این مدارک باید شماره مدرک شناسایی را در محل مربوطه وارد کنید.

و همچنین برای تایید آدرس محل سکونت باید یکی از مدارک زیر را انتخاب کنید:

 • قبض آب ، برق یا گاز
 • اجاره نامه یا سند مالکیت محل سکونت

همچنین باید توجه کنید باید در بخش های مربوطه ، کشور ، شهر ، آدرس و کد پستی محل سکونت خود را که با مدرک ارسالی تان هم خوانی دارد را وارد کنید.

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

 

در نهایت بر روی گزینه ” آپلود” کلیک کنید.

در صورتی که مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید ، احراز هویت شما انجام شده است و بعد از تایید توسط سایت ارانته ، می توانید از حساب معاملاتی خود استفاده کنید و معاملات خود را شروع کنید.

همچنین اگر هنگام احراز هویت و انجام مراحل آن هرگونه مشکلی را ملاحظه کردید ، بهتر است هرچه سریع تر با پشتیبانی بروکر ارانته اراتباط برقرار کنید و مراتب را با مشاوران این بروکر درمیان بگذارید:

 

پشتیبانی بروکر ارانته-پشتیبانی ارانته-پشتیبانی errante
پشتیبانی بروکر ارانته-پشتیبانی ارانته-پشتیبانی errante

 

 

نماد های معاملاتی ارانته | معاملات ارز دیجیتال در ارانته

 

در بروکر ارانته بیش از 120 نماد معاملاتی در بازارهای مختلف بین المللی برای معامله گران و سرمایه گذاران ارائه شده است که این تعداد نماد معاملاتی برای یک بروکر تازه کار بسیار مناسب می باشد و می توان گفت تقریبا آنچه معامله گران ایرانی از نماد های معاملاتی نیاز دارند در این بروکر ارائه شده است.

به طور کلی ، تعداد و نوع نماد های معاملاتی  که چه در سایت انگلیسی و چه در سایت فارسی بروکر ارانته ارائه شده است به شرح زیر می باشد:

 

 • 48 نماد معاملاتی جفت ارزهای فارکس
 • 59 سهام از شرکت های معروف بین المللی شامل: مک دونالد ، توییتر ، فایزر ، تسلا و …
 • 8 نماد معاملاتی CFD بازار کالا و انرژی شامل: نفت برنت ، گاز طبیعی و…
 • 6 نماد معاملاتی فلزات گران بها مانند طلا ، نقره ، پلاتین و..
 • 10 نماد شاخص بازارهای بین المللی شامل: شاخص داوجونز ، شاخص نزدک ، اس اند پی 500
 • 14 نماد معاملاتی رمزارزها Cryptocurrency شامل : بیتکوین ، اتریوم ، ریپل ، ترون ، مونرو و …

 

 

پشتیبانی بروکر ارانته | پشتیبانی ارانته در تلگرام

 

پشتیبانی بروکر فارکس Errante ،خوشبختانه زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند و معامله گران ایرانی می توانند به راحتی حتی از طریق چت آنلاین با پشتیبانی این کارگزاری ، ارتباط برقرار کنند.

سرعت پاسخگویی پشتیبانی بروکر ارانته کمتر از 5 دقیقه است که سرعت قابل قبولی می باشد ، البته در بعضی از موارد حتما می بایست از طریق پشتیبانی تلگرامی ارانته اقدام کرد که یکی از این موارد ، واریز و برداشت ریالی می باشد که حتما می بایست از این طریق انجام شود.

 

پشتیبانی بروکر ارانته-بروکر ارانته فارسی-پشتیبانی فارسی ارانته

 

به طور کلی معامله گران می توانند از روش های زیر با پشتیبانی بروکر ارانته ارتباط برقرار کنند :

 • واتساپ
 • تلگرام
 • ایمیل
 • چت آنلاین

 

البته پرواضح است که سریع ترین روش ارتباط با پشتیبانی بروکر ارانته از طریق واتساپ و تلگرام می باشد:

 

پشتیبانی بروکر ارانته-پشتیبانی ارانته-پشتیبانی errante

پشتیبانی تلگرام آی اف سی مارکت-پشتیبانی ifc-ارتباط با پشتیبانی بروکر آی اف سی مارکت

 

پشتیبانی بروکر ارانته-پشتیبانی ارانته-پشتیبانی errante

پشتیبانی واتساپ آی اف سی مارکت-پشتیبانی ifc-ارتباط با پشتیبانی بروکر آی اف سی مارکت

 

 

 

پلتفرم های ارانته | معرفی بخش دانلود بروکر ارانته Errante

 

معامله گران برای استفاده از انواع حساب ارانته ، می بایست از پلتفرم های معاملاتی ارائه شده این بروکر معاملات خود را انجام دهند ، برای این منظور کارگزاری ارانته از پلتفرم های محبوب متاتریدر 4و5 ، پشتیبانی کرده و در اختیار معامله گران گذاشته است.

معامله گران برای دانلود این هم می توانن از طریق مراجعه به سایت فارسی ارانته ، و هم به صورت مستقیم از طریق لینک های زیر اقدام به دانلود این پلتفرم ها کنند.

 

 

liteforex apple icon بروکر ارانته

متاتریدر نسخه آی او اس IOS

ارائه نشده است

 

 

حساب آزمایشی ارانته | حساب دمو Demo ارانته

 

با توجه به اینکه حداقل واریزی برای اکثر حساب های معاملاتی بروکر ارانته تقریبا برای ایرانیان زیاد است ، در نتیجه بروکر ارانته حساب دموی خود را با امکانات و ویژگی هایی تقریبا مشابه حساب واقعی ، ارائه کرده است .

در حساب دمو این بروکر ، معامله گران می توانند استراتژی های معاملاتی خود را در انواع حساب های معاملاتی این بروکر آزمایش کنند و بعد از کسب تجربه کافی ، حساب معاملاتی مورد نظرشان را انتخاب کنند.

برای استفاده از حساب های دمو این بروکر حتما باید ثبت نام اولیه خود را تکمیل کرده باشید و سپس از طریق منوی کناری کابین شخصی و در بخش “حسابها ” بر روی گزینه افتتاح حساب آزمایشی کلیک کنید و سپس نوع حساب دمو خود را انتخاب کنید.

 

ثبت نام بروکر ارانته-ثبت نام در بروکر ارانته-ورود به ارانته

 

 

جمع بندی و بررسی کلی بروکر ارانته | نظر نویسنده

 

به طور کلی این بروکر با اینکه جزو بروکرهای نوپا در بین بروکرهای مطرح در بین معامله گران ایرانی است ولی با ارائه خدمات مناسب به ایرانیان و اهمیت دادن به مسائل معامله گران ایرانی ، توانسته میزبان حجم قابل توجه ای از معاملات ، معامله گران ایرانی باشد.

این بروکر با داشتن حساب سیستم کپی تریدینگ که امکان کپی ترید هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک را به معامله گران می دهد ، توانسته علاوه بر جلب نظر معامله گران ، علاقه مندان به سرمایه گذاری در بازار فارکس را نیز جذب خود کند.

این بروکر از اعتبار خوب و کافی از نظر رگولاتوری نیز برخوردار است و امیدواریم که در آینده نزدیک خدمات بیشتری نیز به لیست خدمات خود اضافه کند .

 

 

سوالات متداول

آدرس 💎سایت اصلی بروکر ارانته💎 چیست؟

برای ورود به 💻سایت بروکر ارانته💻 می توانید از این لینک استفاده کنید :

لینک ورود به سایت اصلی بروکر ارانته

 

آیا بروکر ارانته 🇮🇷پشتیبانی فارسی زبان🇮🇷 دارد؟

بله – این کارگزاری برای پاسخ به مشکلات و مسائل معامله گران ایرانی ، 🇮🇷پشتیبانی فارسی زبان🇮🇷 دارد.

پشتیبانی واتساپ بروکر ارانته

پشتیبانی تلگرام کارگزاری ارانته

 

ایا 💎بروکر ارانته به ایرانیان🇮🇷 خدمات ارائه می کند؟

بله – این بروکر به تمامی معامله گران ایرانی در سراسر این کره خاکی ، خدمات ارائه می دهد .

ایا 🖥️بروکر ارانته سایت فارسی زبان🖥️ دارد؟

بله – خوشبختانه ارانته سایت فارسی زبان نیز دارد و همه ایرانیان می توانند از خدمات 🇮🇷ارانته به زبان فارسی🇮🇷 نیز ، بهره ببرند.

💰حداقل واریزی برای افتتاح حساب معاملاتی💰 در بروکر ارانته چقدر است؟

50💲-  در حال حاضر معامله گران برای 📝افتتاح حساب در بروکر ارانته📝 می بایست حداقل مبلغ 50💲 واریز کنند.

مزایا بروکر ارانته✅ چیست؟

برخی از ✅ مزایای بروکر ارانته ✅ عبارتند از :

 • داشتن بیش از 120 نماد معاملاتی
 • داشتن سایت فارسی زبان
 • ارائه خدمات پشتیبانی به زبان فارسی
 • امکان واریز ریالی مستقیم

معایب بروکر ارانته❎ چیست؟

برخی از ❎ معیاب بروکر ارانته  عبارتند از :

 • اسپرد بالا در حساب استاندارد
 • بالا بودن حداقل مقدار واریزی برای افتتاح حساب در حساب های پریمیم و وی آی پی و تیلور مید
 • سابقه کم فعالیت بروکر ارانته
 • نداشتن مسابقات معاملاتی
 • نداشتن طرح های تشویقی متنوع

درج نظر