استراتژی پاکت آپشن برای تازه کارها 📈 سیگنال رایگان پاکت آپشن💰

1

آموزش بهترین روش ترید در باینری آپشن | معرفی استراتژی 5 ثانیه ای باینری آپشن

 

طبیعتا برای کسب درآمد در دنیای بزرگ بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، نیاز به کسب دانش و خواندن مطالب مربوطه دارید.

البته شما ابتدا باید ببینید که کارکتر و شخصیت شما به کدام یک از روش های کسب سود در بازارهای مالی بیشتر نزدیک است ، چرا که صرفا گفتن این جمله که ” من میخواهم تریدر شوم ” با انجام آن فاصله ی زیادی دارد.

 

سیگنال پاکت آپشن-بهترین استراتژی پاکت آپشن-استراتژی پاکت آپشن

 

ولی خبر خوب این است که با پیدایش معاملات باینری آپشن ، بسیاری از افرادی که همیشه علاقه مند بودند که از بازارهای مالی کسب درآمد کنند ، به راحتی در این بازار کسب درآمد کنند.

از طرفی بسیاری از معامله گران فارکس ، به علت راحتی کار با بروکرهای باینری آپشن ، ترجیح دادند که از این معاملات استفاده کنند و کسب درآمد کنند.

در این مطلب هر آن چیزی که شما به عنوان یک تازه کار برای کسب سود در پاکت آپشن نیاز دارید برایتان آورده ایم.

به یاد داشته باشید که این مطالب صرفا اطلاعات تئوری برای کسب درآمد دلاری از پاکت آپشن نیست ، بلکه حاصل تجربه تعداد زیادی از بهترین تریدرهای پاکت آپشن در ایران و خارج از ایران می باشد.

 

نام بروکر پاکت آپشن | Pocket Option
پشتیبانی فارسی پشتیبانی تلگرام
پشتیبانی فارسی پشتیبانی واتساپ
سایت اصلی لینک ورود به سایت پاکت آپشن
انواع حساب ها تازه کار Newbie ➕ بیگینر Beginner ➕ با تجربه Experienced ➕ ماهر Master ➕ حرفه ای Pro ➕ مربی Guru
پشتیبانی فارسی بله
حداقل واریزی 5💲
رگولاتور IFMRRC
پلتفرم های معاملاتی ربات تلگرام ➕ اپلیکیشن پاکت آپشن ➕ پلتفرم وب
واریز و برداشت پرفکت مانی ➕ وب مانی ➕ تتر و رمزارز های دیگر

 

ثبت نام پاکت آپشن-ثبت نام در پاکت اپشن-آموزش ثبت نام پاکت آپشن-ثبت نام در بروکر پاکت اپشن

 

 

استراتژی پاکت آپشن چیست؟

 

یک استراتژی پاکت آپشن خوب، درواقعا قوانینی است که یک تریدر برای ترید های خود در بروکر پاکت آپشن ، تعیین می کند.

این قوانین به شما کمک می کند که در شرایط مختلف بازار و تصمیم گیری بهتری را برای کسب سود یا کاهش ضرر داشته باشید.

اهمیت داشتن یک استراتژی پاکت آپشن بسیار زیاد است ، چرا که با داشتن یک استراتژی معاملاتی در پاکت آپشن ، عملا شما به صورت سیستماتیک و بر روی یک قاعده مشخص معاملات خود را انجام می دهید و بعد از مدتی به یک درآمد حدودی مشخص خواهید رسید.

علاوه بر این در صورت عدم پیروی از یک استراتژی پاکت آپشن  مشخص ، حتما درگیر احساسات و هیجانات خواهید شد که در نهایت منجر به از دست دادن بخشی از سرمایه و یا کل سرمایه تان خواهد شد.

بنابراین با داشتن یک استراتژی پاکت آپشن مناسب  در پاکت آپشن ، شما می توانید در دراز مدت ضررتان را به حداقل برسانید و به یک سود ثابت دست پیدا کنید .

پس یک استراتژی پاکت آپشن مناسب پیدا کنید و به آن پایبند بمانید.

 

پاکت آپشن-بروکر پاکت آپشن-باینری آپشن پاکت آپشن-ثبت نام در پاکت آپشن

 

 

بهترین استراتژی های پاکت آپشن از دید تریدرها

 

همه تریدر های باینری آپشن به خصوص معامله گران بروکر پاکت آپشن ، در 6 روش با هم اشتراک دارند ، به همین دلیل اگر در معاملات پاکت آپشن تازه کار هستید ، پیشنهاد می کنیم که ابتدا از این 6  روش استفاده کنید و به راحتی کسب درآمد کنید.

 

استراتژی 1 : پیروی از ترند بازار

 

این روش معاملاتی در پاکت آپشن از معروف ترین استراتژی های پاکت آپشن محسوب می شود ، که هم بسیار ساده است و هم به راحتی قابل اجراست.

 

ترند بازار - انواع ترند بازار-استراتژی فاندامنتال

 

همانطور که از نام این استراتژی پاکت آپشن معلوم است ، تریدر در این استراتژی پاکت آپشن فقط در صورتی اقدام به معامله می کند که بازار از یک ترند برخوردار باشد.

پرواضح است که جهت ترند بازار اصلا اهمیتی ندارد و چه در جهت منفی و چه در جهت مثبت باشد ، امکان انجام معامله وجود دارد.

بنابراین باید توجه داشته باشید که این استراتژی در بازار های نزولی یا صعودی کاربرد دارد و در صورتی که بازار به صورت ساید (Side) یا بدون جهت منفی یا مثبت است ، قابل استفاده نیست.

این استراتژی پاکت آپشن برای تایم فریم های 4 ساعته و 1 روزه بیشترین بازدهی را داشته است ولی شما می توانید بعد از تعیین ترند (جهت کلی بازار) در تایم فریم های یک ساعته یا کمتر نیز در پاکت آپشن به راحتی کسب سود کنید.

 

 

استراتژی 2 : ترید فقط در اخبار

 

همانطور که می دانید خبرهای اقتصادی یا همان رویدادهای اقتصادی تاثیر مستقیمی بر بازارهای مالی دارند و به راحتی جهت آن را تغییر داده یا قیمت ها را تغییر می دهند.

فقط کافی است که چند نماد معاملاتی در پاکت آپشن را انتخاب کنید ، رویداد های اقتصادی موثر بر آن ها را در یک تقویم اقتصادی بررسی کنید.

 

سیگنال پاکت آپشن-بهترین استراتژی پاکت آپشن-رویداد اقتصادی

 

آنگاه منتظر اخبار مربوط به آن نماد ها بمانید و درست قبل از اعلام آمار جدید یا دقیقا هنگام آن معامله خود را باز کنید.

این روش یکی از موفق ترین روش های درآمدزایی در پاکت آپشن است ، چرا که به راحتی در تایم فریم های 30 دقیقه ای و 1 ساعته می تواند کسب سود کرد.

در این روش مهم ترین نکته ، اطلاع از رویدادهای اقتصادی و تاثیر آن ها بر نماد های معاملاتی انتخابی شماست ، برای درک بهتر این رویداد ها بهتر است از تقویم های اقتصادی استفاده کنید .

بهترین تقویم اقتصادی برای این استراتژی پاکت آپشن ، آن هایی هستند که تاریخچه ای از رویدادهای اقتصادی را به شما ارائه می دهند ، چون با داشتن تاریخچه رویدادهای اقتصادی و بررسی تاثیر آن در نماد معاملاتی مورد نظرتان ، به راحتی می توانید درتاریخ انتشار بعدی آن رویداد اقتصادی ، معاملات خود را انجام دهید و کسب سود کنید.

برای دیدین لیست بهترین تقویم های اقتصادی و ویژگی های هرکدام می توانید از این لینک استفاده کنید:

بهترین تقویم های اقتصادی

 

 

استراتژی 3 : تحلیل فاندامنتال

 

این استراتژی پاکت آپشن بر اساس تحلیل فاندامنتال است ، یعنی شما بعد از انتخاب یک نماد معاملاتی باید عوامل تاثیر گذار بر آن نماد معاملاتی را پیدا کنید و تحت نظر بگیرید.

به عنوان مثال هنگامی که فروش و درآمد شرکت اپل بالا برود ، انتظار می رود که قیمت سهام آن نیز افزایش پیدا کند و فقط کافیست بعد از انتشار آمار فروش و درآمد شرکت اپل ، معامله Sell یا Buy بر اساس داده های منتشر شده باز کنید و به راحتی کسب سود کنید.

 

این استراتژی پاکت آپشن می تواند در تایم فریم های مختلفی کاربرد داشته باشد ولی بهتر است برای کاهش ریسک برای تایم فریم های بلند مدت تر مثل روزانه یا هفتگی استفاده شود.

به یاد داشته باشید که این استراتژی پاکت آپشن می تواند حتی در مواقعی که بازار ، حرکت صعودی یا نزولی ندارد نیز منجر به کسب سود شود ، چرا که در استراتژی فاندامنتال ، شما بر اساس داده های قوی موثر بر یک نماد معاملاتی ، معاملات خود را انجام می دهید نه بر اساس تغییرات قیمت یا حرکت نمودار در زمان کوتاه.

 

 

استراتژی 4 : استراتژی استرادل در پاکت آپشن

 

در این استراتژی پاکت آپشن معاملاتی هدف استفاده از نوسانات بازار برای کسب سود در معاملات باینری آپشن است.

 

استراتژی استرادل-آموزش استرادل-آموزش استراتژی استرادل

 

تریدرها در این استراتژی پاکت آپشن در هردو جهت بازار معامله باز می کنند ، یعنی به صورت هم زمان یک معامله Sell و یک معامله Buy باز می کنند و منتظر می مانند تا ببینند که بازار در چه جهتی شروع به حرکت خواهد کرد.

سپس بعد از اینکه جهت حرکت بازار معلوم شد ، معامله در ضرر را می بندند .

این استراتژی پاکت آپشن زمانی کاربرد دارد که اخبار و رویدادهای مهم اقتصادی درمورد یک نماد معاملاتی در شرف انتشار است ، در این شرایط شما نمی دانید که قرار است بازار در کدام جهت حرکت کند ، بنابراین در هردو جهت معامله ای باز می کنید و منتظر می مانید تا جهت بازار مشخص شود.

 

 

استراتژی 5 : استراتژی پینوکیو

 

زمانی که یک تریدر می داند که قیمت یک نماد معاملاتی قرار است به صورت شارپی تغییر کند اما نمی داند در کدام جهت این اتفاق می افتد از استراتژی پینوکیو استفاده می کند.

 

استراتژی پینوکیو-آموزش استراتژی پینوکیو-کندل پینوکیو-کندل استیک پینوکیو

 

این استراتژی پاکت آپشن در واقع شناسایی یک پترن یا الگوی کندل استیک در شرایط خاص نمودار قیمتی است .

در این الگو زمانی که شدو یا همان سایه کندل استیک بسیار بزرگتر از بدنه آن است خبر از یک دروغ می دهد، همانطور که از داستان پینوکیو به یاد دارید زمانی که پینوکیو دروغ می گفت دماغش دراز می شد ، در این الگو شدو یا سایه کندل استیک نشان دهنده دماغ پینوکیو است و جهت نمودار دروغ می باشد و می بایست در جهت عکس آن معامله ای باز کنید.

 

 

استراتژی 6 : استراتژی استفاده از الگوهای کندل استیک

 

این استراتژی پاکت آپشن بر اساس الگوهای کندل استیک ساخته شده و بر اساس الگوهای مشخصی از کندل استیک ها در نمودار قیمتی یک نماد معاملاتی ، تریدر تصمیم می گیرد که  وارد معامله شود.

البته تلفیق این استراتژی پاکت آپشن که درواقع بیشتر در بهترین بروکرهای فارکس ، برای معاملات اسکالپ انجام می شود با معاملات باینری آپشن ، نیاز به تجربه کافی در این نوع از معاملات دارد.

همانطور که می دانید الگوهای کندل استیک انواع مختلفی دارند و بسیاری از آن ها فقط در شرایط خاصی از بازار معنی دارند ولی از محبوب ترین الگوهای کندل استیک در معاملات باینری آپشن ، الگوی شوتینگ استار و الگوی چکش معکوس می باشد.

البته هرچه تعداد الگوهای کندل استیکی که یک معامله گر در شرایط مختلف بازار می شناسد بیشتر باشد ، عملا شانس موفقیت بیشتری نیز در معاملات خود خواهد داشت که این هدف ، جز با کسب تجربه بدست نخواهد آمد.

باید اضافه کنیم که به عنوان یک معامله گر تازه کار ، حتما می بایست آشنایی نسبی با درمورد بازارهای مالی داشته باشید و حداقل یک دید کلی از اقتصاد جهان داشته باشید و عوامل تاثیر گذار بر آن را بشناسید .

مثلا شما به عنوان یک تریدر باید درک کنید و بدانید که جنگ چه تاثیری بر کشورهای مختلف یا قیمت طلا می گذارد یا می بایست تاثیر قدرت دلار و تصمیمات دولت ایالات متحده آمریکا و بانک مرکزی این کشور را بر نمادهای جفت ارزهای دلاری بدانید

همیشه به یاد داشته باشید که شما هیچوقت از بازار جا نخواهید ماند ، و می توانید تا زمانی که به تجربه و دانش کافی نرسیدید از حساب دمو در پاکت آپشن استفاده کنید و به راحتی و بدون هیچ گونه ریسکی استراتژی های معاملاتی خود را تست کنید .

شما می توانید پرکاربردترین الگوهای کندل استیک برای پاکت آپشن را در مطلب زیر بشناسید:

بهترین الگوهای کندل استیک در پاکت آپشن

 

 

4 نکته طلایی از معامله گران حرفه ای باینری آپشن

 

کلید موفقیت در معاملات باینری آپشن این است که تا قبل از انجام معامله با پول واقعی تا جایی که می توانید با حساب دمو پاکت آپشن  معامله کنید و یک ژورنال دقیق از دلیل انجام هر معامله و دلیل بستن آن و سود و یا زیان کسب شده تهیه کنید.

نوشتن ژورنال معاملاتی به شما کمک می کند که به درک درستی از احساسات خود در معاملات تان و همچنین قدرت تحلیل و استراتژی معاملاتی خود پی ببرید.

در ادامه 4 نکته بسیار مهم که همه معامله گران حرفه ای در بروکر پاکت آپشن به آن اشاره کرده اند خواهیم پرداخت.

 

 

یک نقشه برای معاملاتتان بچینید

شاید این جمله خیلی برایتان ساده به نظر بیاید اما باید بدانید که معامله گران زیادی بدون اینکه هدف مشخصی برای معاملاتشان داشته باشند وارد ، این بازار می شوند.

شما باید بدانید که :

  • می خواهید در طول یک هفته یا یک ماه به چه مقدار سود بدست بیاورید
  • چه مقدار ضرر در معاملاتتان به معنی این است که دیگر در آن هفته یا ماه ، معامله جدیدی نمی کنید

بیاد داشته باشید که معامله گران حرفه ای برای ضرر هایشان مقدار مشخصی تعیین می کنند و برای سودشان هیچ مقداری مشخص نمی کنند ، شما باید مشخص کنید که در طول یک هفته یا یک روز ، سرمایه تان چه مقدار ضرر را می تواند تحمل کند.

 

پاکت آپشن-بروکر پاکت آپشن-باینری آپشن پاکت آپشن-ثبت نام در پاکت آپشن

 

صبور باشید

هیچ گاه سعی نکنید که به زور یک دلیل برای باز کردن یک معامله پیدا کنید . منتظر بمانید تا موقعیت های معاملاتی خودشان به سمت شما بیاید و سعی  کنید بهترین نقطه ورود را پیدا کنید.

 

سیگنال پاکت آپشن-بهترین استراتژی پاکت آپشن-استراتژی پاکت آپشن

 

همیشه به یاد داشته باشید که در طبیعت ، شکارچی صبورتر ، با صبوری خود شکار بهتری را صید می کند و درصد موفقیت خود را بالا می برد.

 

مدیریت ریسک را فراموش نکنید

درست است که انجام معاملات باینری آپشن در بروکر پاکت آپشن به راحتی هم در گوشی همراه و هم در وبسایت آن ، با یک کلیک ساده انجام می شود اما فراموش نکنید که همان کلیک ساده می تواند بخشی از سرمایه اولیه شما را از بین ببرد.

 

سیگنال پاکت آپشن-بهترین استراتژی پاکت آپشن-مدیریت ریسک-مدیریت سرمایه

 

بگذارید بی پرده بگوییم ، اگر برای معاملاتتان مدیریت ریسک ندارید ، مطمئن باشید که شکست خواهید شد و احتمالا بخشی یا همه سرمایه  خود را از دست خواهید داد.

هیچ گاه بیش تر از مقداری که می دانید می توانید در یک معامله از دست بدهید ، ریسک نکنید.

 

همیشه از استاپ لاس استفاده کنید

شما با یک تحلیل و با یک منطق مشخص وارد یک معامله باینری آپشن می شوید ، احتمالات را در نظر گرفته اید ، بنابراین نباید در صورتی که معامله ای که باز کرده اید برخلاف انتظارتان پیش رفت ، احساسات بر شما قلبه کند ، پس از استاپ لاس استفاده کنید .

 

 

نحوه تعیین استاپ لاس - استاپ لاس چیست-سیگنال پاکت آپشن-بهترین استراتژی پاکت آپشن-

 

با اینکار امکان ندارد که بیشتر از یک مقدار مشخصی ضرر کنید .

یادتان باشد که بهترین استراتژی پاکت آپشن دنیا نیز بیشتر از 60% شانس موفقیت ندارند ، بنابراین انتظار داشته باشید که از هر 10 معامله ای که باز میکنید ، 4-5 معامله تان با ضرر همراه باشد و بدانید که این امری طبیعی است.

 

 

 

سوالات متداول

📝چگونه در بروکر پاکت آپشن ثبت نام کنیم؟📝

برای ثبت نام در این بروکر می توانید از این لینک استفاده کنید:

لینک ورود به سایت پاکت آپشن

💎بهترین بروکرهای باینری آپشن کدامند ؟💎

💎پیشنهاد ما بروکرهای زیر می باشند:💎

 

 

🇮🇷آیا بروکر پاکت آپشن به ایرانی ها خدمات ارائه می دهد؟🇮🇷

بله- این بروکر 💰معاملات باینری آپشن💰 را به ایرانیان نیز ارائه می دهد وشما می توانید درمورد این بروکر و ویژگی های آن در مطلب زیر بخوانید

📉آیا معاملات باینری آپشن ریسکی است؟📉

بله – این نوع معاملات همیشه همراه با ریسک است📉 ، اما با مدیریت ریسک و کسب دانش و تجربه در بازارهای مالی و استفاده از حساب دمو پاکت آپشن ، تریدر ها می توانند به راحتی در آن کسب درآمد کنند.

افتتاح حساب دمو پاکت آپشن

نظرات (1)
  1. زیبنده بود

درج نظر